Wpis z mikrobloga

Jestem przegrywem, ale w sumie przez jeden powód, mam ładną buzię, mam 194 cm wzrostu, ale mam kompleks przez który czuję się nikim, nie mam pewności siebie, nic mi się nie chce, wstydzę się wyglądu, wyjść gdziekolwiek, mój problem to to, że miałem wypadek i mam 2 policzki po oparzeniach, niemalże codziennie przez to płaczę, nigdy nie miałem dziewczyny, wstydzę się z nimi rozmawiać, spojrzeć w oczy

#przegryw
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Rumix24: moze dermatolog cos pomoze na te policzki. Medycyna idzie do przodu moze daloby sie to jakos zamaskowac. Warto sprobowac. Co do pewnosci siebie nie trzeba byc ekstrawertykiem wystarczy zeby sie nie garbic ramiona do tylu i klata do przodu oczywiscie naturalnie. To jak inni nas postrzegaja zalezy w duzej mierze od postawy jaka przybieramy. Czasem wystarczy kilka malych zmian aby juz ruszylo do przodu.
  • Odpowiedz
@Rumix24: Jeżeli myślałeś, że wykop to świetne miejsce do tych oświadczeń, to byłeś w błędzie. Jakiś mirek ma zbudować twoją pewność siebie? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Szanuj się i rusz p---ę a nie płaczesz po kątach że masz k---a policzki poparzone. Przestań żyć jakąś chorą iluzją
  • Odpowiedz