Wpis z mikrobloga

#!$%@?, fanatycy składania komputerów to najgorsze zło jakie przyniosła technologia. No #!$%@?, pytam na grupce czy taki RTX69 to spoko karta. Spoko, spoko ale kup za rok, półtora bo nvidia chce wypuścić nowe w przyszłym stuleciu i ceny pójdą w dół. Nie zapomnij tylko wziąć strixa czy innego snickersa bo jak asus podkręci to nie ma #!$%@? we wsi. A poza tym to AMD wypuściło swoje karty Navi więc bierz ten syf bo bez ray tracingu ludzie też #!$%@? żyli. No to pytam o procesor. Czy taki i5-420XD będzie spoko? Nie #!$%@? bo jak dołożysz 6x tyle to masz i11-1234HWDP i 0,000014 % zysku wydajności. Czy mówiłem już o ramie? Nie bierz #!$%@? #!$%@? 2666 mhz. 322222 jest tylko 9,11x droższe ale #!$%@? jak ta lala to i do pracy szybciej dojedziesz. Chcesz komputer do scrollowania wykopu i robienia kulek w blenderze czy innym gownie? Tak, seks jest spoko ale jak dołożysz do wentylatorów to nie usłyszysz komputera choćbyś włożył #!$%@? do usb i łeb do radiatora. No to wszedłem na strone liptona, wziąłem zestaw który mnie zainteresował o #!$%@? wam wszystkim w dupe

#pcmasterrace #komputery
  • 10
@SzaraZielonka polecam zestawienia w danym przedziale cenowym, aktualizowane zazwyczaj co 2-3 miesiące. Wchodzisz, wybierasz swój przedział i kupujesz :) bez zbędnych głupich pytań jeśli się tym nawet nie interesujesz i ma to tylko dobrze i szybko działać
@SzaraZielonka: niepopularna opinia: za pytania typu czy xxx jest spoko należy się warn za zaśmiecanie. Bo to jest najgłupsze pytanie, to jest jak wejść do sklepu sportowego i zapytać sprzedawcę "ta piłka jest spoko?" zamiast "szukam piłki do siatkówki dla początkującego gracza w cenie do xx i jak jest kilka to czy może mi pan różnicę wytłumaczyć?" Tak samo tutaj: składam kompa by robić na nim xxx, mam do dyspozycji kasy