Wpis z mikrobloga

A więc...wyczyściłem kod, stworzyłem klasy do sterowania światłami jak i serwem które są w Arduino.

- Kierunkowskazy włączamy RMB lub LMB, oba na raz to awaryjne, by wyłączyć awaryjne wystarczy wcisnąć RMB lub LMB
- Tylne światła do jazdy dziennej, włączane i wyłączane strzałką w dół
- Światła hamowania które się pojawiają gdy się hamuje, następnie wracają do pozycji wyłączonej lub świateł dziennych zależnie od ustawienia
- Przednie światła do jazdy dziennej i drogowe, przełączanie między nimi odbywa się strzałką do przodu. Każde kliknięcie to moc świateł wyżej aż do wyłączenia

Dziękuje @Demon_Maxwella za review, muszę jeszcze wprowadzić poprawki po nim ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tag projektu: #malinoweauto

#elektronika #majsterkowanie #arduino #diy #chwalesie #lego #raspberrypi #tworczoscwlasna #programowanie
mapache - A więc...wyczyściłem kod, stworzyłem klasy do sterowania światłami jak i se...
  • 34
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@mapache: coraz lepiej to wygląda (ʘʘ) Trzymam kciuki za cały projekt. Jestem ciekaw ile zajmie Ci zrobienie autonomicznego auta i kiedy Tesla wykupi ten projekt by ulepszyć swoje algorytmy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@login-jest-zajety: kod trzymam na githubie. tak publicznie na pastwę go nie chcę wystawiać bo wprowadzi mi to zamieszaniu gdy każdy mi co chwilę będzie chciał coś proponować lepszego. nie mówię ze to źle, tylko że wtedy się zakopie