Wpis z mikrobloga

A więc...wyczyściłem kod, stworzyłem klasy do sterowania światłami jak i serwem które są w Arduino.

- Kierunkowskazy włączamy RMB lub LMB, oba na raz to awaryjne, by wyłączyć awaryjne wystarczy wcisnąć RMB lub LMB
- Tylne światła do jazdy dziennej, włączane i wyłączane strzałką w dół
- Światła hamowania które się pojawiają gdy się hamuje, następnie wracają do pozycji wyłączonej lub świateł dziennych zależnie od ustawienia
- Przednie światła do jazdy dziennej i drogowe, przełączanie między nimi odbywa się strzałką do przodu. Każde kliknięcie to moc świateł wyżej aż do wyłączenia

Dziękuje @Demon_Maxwella za review, muszę jeszcze wprowadzić poprawki po nim ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tag projektu: #malinoweauto

#elektronika #majsterkowanie #arduino #diy #chwalesie #lego #raspberrypi #tworczoscwlasna #programowanie
mapache - A więc...wyczyściłem kod, stworzyłem klasy do sterowania światłami jak i se...
  • 34
@Pesa_elf: Pad od Xboxa łaczy się z RPi po bluetooth, i to RPi kontroluje urządzenia. Silnik jest bezpośrednio do RPi podłączony, a do arduino oświetlenie + servo które jest spięte z RPi po kablu USB
@mapache: o ile zezwolisz to pewnie będą pull requesty i issues, ale możesz to zignorować i po prostu w readme.md napisać że to amatorski projekt, nie chcesz pomocy i że jest-jaki-jest użwyasz na własną odpowiedzialność

a ewentualne pull requesty czy issues ignorować
@login-jest-zajety: bardziej mi chodzi o komentarze tutaj. lubię wszystko dopracowywać i gdy każdy będzie coś dorzucał od siebie to nie będę szedł do przodu. postaram się wrzucić repo na inne konto bo aktualnie wrzucam pod własnym nazwiskiem to dam ci znać
@mapache: czyli malinka, u mnie na stole teraz testy pod stacje pogodową z 5 badz wiecej parametrami które co godzine czy 15 minut będe zapisywał na karte SD miedzyczasie po nrf przesyłać będzie dane które potem przez klona esp na serwer bede wrzucał by mieć ogląd na to co sie dzieje na dzialce. Plus liczenie temperatury odczuwalnej z 3 zmiennych ( ͡° ͜ʖ ͡°)