Wpis z mikrobloga

Co tam teraz Mirasy polecajo z obecnych wyprzedaży?

Najbardziej kuszą Star Wars: Upadły zakon i Spider Man, ale nie wiem, czy cena tego drugiego nie pójdzie w dół za niedługi czas, ale w sumie 70 zł to niedużo. A Star Warsy trochę ograłem na PC i mi bardzo siadło, tylko ta cena..
Jeśli chodzi o Spider Mana to słyszałem, że bardo dobra gra, co Wy na ten temat powiecie?

A nowy COD faktycznie ssie? Jest jakaś część, która wyszła po 2013 i ma dobrą kampanię dla pojedynczego gracza? Bo chyba kilka COD'ów jest obecnie na promocji.

Detroit Become Human trochę mnie zaciekawił, bo nigdy nie grałem w żadną grę, z takiego gatunku. Watch Dogs 2 też budzi zaciekawienie. O tyle spoko, że obie te gry są w niskich cenach.

Ogólnie interesują mnie tylko gry single player.

#playstation #playstation4 #ps4 #ps4pro #psn #gry #gaming #psstore #promocje
  • 12
@Alkonauta: z wymienionych przez Ciebie grałem w nowe Star Wars i w Spider Mana - obie gry z czystym sumieniem polecam. Co do Spider Mana - mega fajna, luźna rozgrywka i jeśli takie rzeczy Cię rajcują - łatwa do wbicia platynka ;)
@Alkonauta: Chłop-pająk kozak, gameplay nie oddaje tego jak fajna to jest gra. Moim zdaniem warto, jedna z fajniejszych gierek tej generacji.

Nowy kodzik akurat jest naprawdę spoko - całkiem przyzwoita kampania z niektórymi misjami, które naprawdę urywają dupsko, bardzo fajny multik, nowy silnik i naprawdę wciąga dupą battlefielda, porównywałem obie gierki dzisiaj i ciężko się gra w bfa po prostu, zwłaszcza po zmianach.

Co do łoczdogs - ot kolejny klon GTA
@H8ml
@Luccek
@Nixon52
@Vigorowicz
Dzięki ludziska!
Spajder więc wlatuje, bo tani obecnie. No a cóż... na Gwiezdne Wojny będę musiał czekać niestety, aż cena spadnie, szkoda bo bardzo mi się spodobała ta gra..
Tak jak w poście pisałem, powtórzę (bo widziałem, że tam o multiku pisaliście) - interesują mnie SP. W multi raczej nie gram (no jedynie GTA V, i może w RDR2 odpalę multi jak skończę grę single).

A ten nowy
@Alkonauta Sam czekam aż star wąs zejdzie z ceny A co do Detroita to bardzo dobra gra z ciekawa fabuła więc też polecam. Nowy COD Modern Warfare ale singiel trwa około 6 godzin więc jak nie masz zamiaru grać w multi to nie warto tyle płacić za ta gierke i poczekać aż będzie tańszy.
@Alkonauta - w Heavy Rain grałem jakiś rok temu jak było w ps+ i wciągnęło mnie całkowicie - świetna historia której warto dać szansę nawet jak nie przepadasz za takim gatunkiem gier. W Detroit nie grałem, ale moich dwóch współlokatorów przechodziło ją we dwójkę z podziałem na postacie i podjarani latali przez jakieś 2 tygodnie gadając o tym xD
czy ktoś z Was może się wypowiedzieć o tym Detroit Become Human?


@Alkonauta: Kupiłem razem ze Spidermanem. DBH już przeszedłem, pajączek jeszcze czeka na swoją kolej ponieważ mam zamiar przejść po raz kolejny DBH - każde przejście może dać inne zakończenie. Gra mnie wciągnęła absolutnie (o ile można to nazwać grą, to bardziej interaktywny film) ale to, że ma się wpływ na niego, naprawdę wciąga. Początek może nużyć gdyż robimy androidami
Infrass - > czy ktoś z Was może się wypowiedzieć o tym Detroit Become Human?

@Alko...

źródło: comment_NvcPYWthRxXHw6KRPyXBswilso0Wd4yw.jpg

Pobierz
@ved- właśnie nad tym zakupem się zastanawiam. @Infrass mnie przekonał, obczaję tylko jak stoję z finansami, i jak pula pieniędzy do wydawania na głupoty jeszcze została to biorę.
Na razie kupiłem spajdera i no cóż.. GTA V. Przejdę go dziesiąty raz, tak jak Wiedźmaka.

Taka ciekawostka, jak ukończę te dwie w.w. gry to przejdę je na wszystkich dostępnych platformach xD Gdzie mój achivment za to ja się pytam ( ͡° ʖ
@H8ml nie, że nie przepadam, tyko nigdy nie grałem po prostu w coś rodzaju interaktywnego filmu.
@Luccek jak już się doczekasz aż SW spadną z ceny to dej znać, o ile będziesz pamiętał o mnie ( ͡º ͜ʖ͡º)( ͡~ ͜ʖ ͡°) (szansa na to jest równa trafieniu 6tki w totka xD)