Wpis z mikrobloga

#mbank #bank #reklamacja #leasing
Przygoda z mBankiem. Brałem udział u promocji "Tańszy leasing z mBankiem", która polegała na opłacaniu zusu i l/lub leasingu z konta firmowego mbanku, w zamian za co miałem otrzymać premię 1500zl. Wybralem druga opcję, tzn. opłacałem tylko leasing. Po upływie 2 lat, nie otrzymałem prowizji, napisałem do konsultanta mbanku w celu złożenia reklamacji. Po długiej rozmowie konsultant stwierdził, że nie opłacałem zusu tylko sam leasing, więc premia się nie należy. Uświadomiłem go, że w moim regulaminie jest zapis i/lub. Sprawdził to ponownie i przyznał mi rację. Złożyliśmy reklamację. W 30. dniu od złożenia reklamacji otrzymałem odpowiedź, że reklamacja się nie należy, bo nie opłacałem zusu. Nie wiem kto pracuje w mbanku, ale jest to irytujące. Faktycznie w innych wersjach regulaminu promocji należy spełnić oba warunki, opłacać zus i leasing, ale nie w moim regulaminie od 30.06.2017 r. Poszła kolejna reklamacja. Pewnie odpowiedź znowu będzie w 30. dniu (ostatnim ustawowo przewidzianym na odpowiedź na reklamację). W załączniku screen tej farsy
kbcmwol - #mbank #bank #reklamacja #leasing 
Przygoda z mBankiem. Brałem udział u pr...

źródło: comment_eHY0mMBlb4eI3luJic9GUIN1MAABJpVo.jpg

Pobierz
  • 2