Wpis z mikrobloga

Tag do czarnolistowania lub obserwowania: #ringfitchallenge
Dla zasięgu: #mirkokoksy #challenge #nintendoswitch

Cały tydzień za mną, ćwiczyłam codziennie oprócz Sylwestra (ʘʘ)
Na początku dostawałam zadyszki już na rozgrzewce, teraz jest już lepiej i to dużo! W ciągu tygodnia odczułam, że ćwiczenia przychodzą mi łatwiej. Codziennie robię jedną mapę, po której i tak jestem zlana potem i zdyszana. Podkręcam też poziom trudności, żeby w miarę postępów nadal tak samo się męczyć. Może kiedyś zacznę robić po dwie mapy, ale aktualnie jak próbowałam drugą to umierałam w połowie. No i teraz koniec wolnego to mam problem z czasem, a +/- 15 minut na jedną mapę znajdę nawet w tygodniu bez problemu.
I widać w wymiarach, że w świętach się jadło. Bardziej szczegółowo co jadłam na dole.

I mały disclaimer: wróciłam ze świąt do domu, tam była jakaś inna waga. Dzisiaj odebrałam własnie nową wagę (jakaś z alledrogo za 2 dychy) i pokazuje trochę inne odczyty xD Ale porównałam z wagą kuchenną (garnek z wodą 2.3 litra) i niestety chyba pokazuje dobrze, a spierdzielona była waga u moich rodziców :D

Kursywą oznaczam zmianę względem wyników z zeszłego tygodnia.

Statystyki:
Poziom trudności: 18 +2
Waga: 57 kg +4,3kg (°°
Wzrost: 164 kg

Talia: 67cm +2cm
Biodra: 87cm +2cm
Prawe udo: 46cm -0,5cm
Lewe udo: 47,5 -0,5cm
Prawa łydka: 34cm -1cm
Lewa łydka: 34cm 0cm
Prawe ramię: 25cm 0cm
Lewe ramię: 25cm 0cm

Jedzenie
Cały świąteczny arsenał, rodzina nakarmiła. Ciasta, ciasteczka, ryby, pierogi, uszka, barszcze. Można było u mnie stwierdzić ciążę spożywczą bliźniaczą ( _)
Tym sobie tłumaczę +2cm na biodrach i talii, i pocieszam się, że zejdzie xD Wagę już wyjaśniłam wyżej. W sumie to nawet się cieszę, bo wyszłam z bycia na granicy niedowagi (chociaż żebra nadal u mnie łatwo widać).

Dobry początek, dajcie harpun xD

Jeśli ktoś chce dodać mnie do znajomych na pstryczku to niech napisze PW, dam friend code. Motywujące jak widzę, że ktoś oprócz mnie gra w Ring Fita :D
Pobierz
źródło: comment_wbbJsR50P5JEdsdQgS23qUvwUDDNeXVb.jpg
  • 19
@Zelber: Żeby własnie sprawdzić, czy to gówno, czy jednak coś daje. A już jako zachęta do ruszenia dupska sprawuje się się wyśmienicie wg mnie.

@iluzorycznyMomentAbstrakcji: osobiście gra bardzo mi się podoba. Z kwestii technicznych bardzo dopracowana, nie mam nic do zarzucenia. Nie mogę wyjść z podziwu jak wymyślili, że "zrobimy se takie kółeczko, wsadzimy w nie Joy-Cona i mozna ćwiczyć". Ja mam problem ze zmotywowaniem siebie, żeby pójść pobiegać lub
@Zelber:
HURR DURR TYLKO MARTWY NA SIŁCE
SPOĆ SIĘ DLA MNIE TY BRUTALU
ZAJEŹDZIJ TO ŻELIWO NA SMIERĆ

@iluzorycznyMomentAbstrakcji:
Warto w #!$%@?
Jak mi się chce żreć pod wieczór, to odpalam pstryczka i nawalam kraba po łbie
Po godzinie - padam zmęczony do łóżka i idę spać
Efekt? Znacznie łatwiej wytrwać w intermittent fastingu
Zgubione 5 kilo
( ͡° ͜ʖ ͡°)
@RandomDucklingGenerator: Jak można przytyć tyle w kilka dni? Musiałabyś jeść kilka kilo jedzenia dziennie i wszystko przyswajać, przecież to niemożliwe. Ja żrę jak szalony żeby przytyć, na drugi obiad przez cały miesiąc sadziłem podwójnego burgera 1600kcal i przytyłem 2kg (°°