Wpis z mikrobloga

Tabex i po temacie.... Nie dokonczyłam nawet całej paczki, został mi cały blister, a palić przestałam w drugim dniu, jest gitez, zero poczucia straty, zero poczucia że odebrałam sobie jakąś przyjemność, warto spróbować, niewielki koszt w porównaniu do wydatków na fajki
Poletzam mahda gressler
  • Odpowiedz
Ja zaczęłam rzucać palenie dzieki tabletkom, uważam, że to jeden z lepszych rozwiązań plus silna wola, ale warto się wspomagać tabletkami bo one bardzo pomagają ja jestem na kuracji z recigarem, póki co nie ciągnie mnie do palenia a na dodatek świetnie się czuję bez palenia, do teog wspira mnie chłopak i koleżanki, które nie wyciągają mnie już na fajka.
  • Odpowiedz
@nieprzepuszczalny: jeśli o mnie chodzi to ja na początku próbowałam silnej woli, ale bez skutecznie :) teraz jestem na kuracji recigarem i jest dobrze, kuracja trwa 25 dni a ja po dwóch tygodniach nie siegam po papierosa już od pierwszego dnia szło mi bardzo dobrze, mam nadzieję, że po zakończonej kuracji rzucę palenie na dobre. Jelsi chodzi o tabletki to uważam, ze to bardzo dobry pomysł na wpsomaganie swojego organizmu w
  • Odpowiedz