Wpis z mikrobloga

Siema! Ukradli mi we Wroclawiu telefon Xiaomi Mi 9T Pro 128GB, matowa folia na ekranie i czarne etui Nillkin. Ostatnia znana lokalizacja to Gajowa. Telefon oczywiscie juz wylaczony. Jezeli natraficie gdziekolwiek badz w jakikolwiek sposob na taki model prosze o kontakt na priv. Dzieki!!
#wroclaw #telefony #smartfon #xiaomi #kradziez
  • 19
  • Odpowiedz
@marsellus1: Ciekawe czy da radę tymczasowi wrzucić IMEI na black listę u operatorów, wtedy nici z użytkowania i dalszej sprzedaży bo nie zaloguje się do żadnej sieci. Jak ktoś nie płaci rat za tel to mogą zablokować go ale w tym wypadku to nie wiem czy jest to możliwe. Przynajmniej złodziej by nic nie zyskał jak się nie odnajdzie.

ps. IMEI można zmienić ale jest to zarówno trudne jak i nielegalne
  • Odpowiedz
@marsellus1: to w sumie uber mógł by pomóc, bo listę klientów ma i mniej więcej wiadomo kto korzystał - chociaż powstała by pewna grupa osób podejrzanych, ale to już raczej od strony policji inicjatywa by musiała pójść bo RODO i inne
  • Odpowiedz
@karol10145: Napisalem do nich, opisalem cala sytuacje i w jakich godzinach mogl byc ten kurs ze wzgledu na ostatnia znana lokalizacje. Watpie zeby zrobili z tym cokolwiek ale warto sprobowac. Z kierowca ni #!$%@? nie idzie sie dogadac bo "ja ni panimaju"
  • Odpowiedz
@blackmilk: Człowieku był sygnał dzwoniłem chyba z 30 razy. Jakby ktoś chciał oddać to by odebrał i powiedział i zwrócił. Potem wyłączył telefon i tyle z całej akcji. Ktoś świadomie nie odbierał i nie chciał go oddać.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@marsellus1: a tu co wskazuje? i.mi.com
I Google ma znajdź telefon. Przeglądaj co jakiś czas. Może włączy się, a dane przez te strony same się włączają.
Przyjdź się po punktach GSM podaj imei i numer tel do siebie. Jak masz zablokowany bootloader i konto xiaomi to nic nie zrobią.

U znajomego nieuczciwy znalazca przyszedł do takiego punktu chciał go odblokować jakoś xd gościu z punktu zadzwonił do znajomego, że go ma.
  • Odpowiedz