Wpis z mikrobloga

@Norskee osoby, które kopały miały założona działaność i robiły walki na VAT - a wtedy zwrot nie przysługuje.

Osoby prywatne, które kopały krypto to pojedyncze przypadki - trafić taka kartę trzeba mieć pecha.

Ale ciągle tylko "ja słyszałem, ja widziałem, ja czytałem" ale nikt nic sensownego z dowodami nie podlinkuje
  • Odpowiedz
@bosek: Nie.

Karta graficzna - Blower nie nadaje się do tej karty, będzie się gotowała a dzięki zastosowaniu turbiny możesz ogłuchnąć, szukaj wersji z normalnymi wentylatorami.

Płyta to dobry wybór ale cena zbyt wysoka, równie dobrą płytą jest - Gaming plus max i B450-a Pro
  • Odpowiedz
  • 1
@bosek ja bym:
wywalił montaż chłodzenie i pastę, bo ten boxowy wentylator jest ok

zamienił:
grafa na 5700xt sapphire pulse
ram: na corsair vengance 16gb
  • Odpowiedz
  • 1
@Viscop jeśli chodzi o ram i ryzeny to trzeba być ostrożnym, nie wiem czy to już wyeliminiwane, ale jest gdzieś lista modeli pamięci współpracujących lepiej lub gorzej
  • Odpowiedz
@hsossd: Kiedyś to był problem, dziś nawet te słynne cruciale które nie lubią się z ryzenami pracują bez problemu, przy Dual channel nie będzie żadnego problemu, przy podwójnym dualu może mógłby być jakiś problem, ale nie sądzę, nowe biosy rozwiązały sporo problemów.

Na dodatek to są chyba te same kości(CJR) co w zwykłych viperach np. https://www.x-kom.pl/p/513029-pamiec-ram-ddr4-patriot-16gb-3600mhz-viper-4-blackout-cl17-2x8gb.html
  • Odpowiedz
  • 5
@bosek płyta główna jest absolutnie w porządku, nie słuchaj się @Wurf i nie pakuj się w x570 - nie do 3600.
Jeżeli studiujesz bądź masz jakichś znajomych, którzy studiują to ogarnij czy uczelnia nie dostarcza Windowsa - często ludzie z tego nie korzystają a to jest najlegalniejszy darmowy sposób na system.
Jak kupujesz że składaniem to nie musisz brać dodatkowej pasty.
  • Odpowiedz