Wpis z mikrobloga

@Fyootec Jest nikła szansa że interesuje się tą "kulturą" w szerokim spectrum i można z nią o tym pogadać a nie tylko "HWDP wolność dla bonusa"
  • Odpowiedz
@timek1119: dlaczego? Wystarczy odpowiednio zbajerować, pokłamać, nawinąć makaronu na uszy i zakładając dobry wygląd, trochę kasy i pewności siebie i laska wskakuje na fiuta najpóźniej na 3 randce. Co ma napisać? Szukam stulejarza 175cm z zakolami, jebiącego na budowie?
  • Odpowiedz
@sralpies

dlaczego? Wystarczy odpowiednio zbajerować, pokłamać, nawinąć makaronu na uszy i zakładając dobry wygląd, trochę kasy i pewności siebie i laska wskakuje na fiuta najpóźniej na 3 randce.


A no tak, zapomniałem, że w dzisiejszych czasach tylko o ruchanie chodzi. No więc jeśli o to chodzi, to pajacuj przed taką jeśli chcesz.
  • Odpowiedz
@sralpies

Wystarczy odpowiednio zbajerować, pokłamać, nawinąć makaronu na uszy


No właśnie to. Zbajerować, pokłamać - no i po co udawać kogoś innego? Nie lepiej po prostu pokazać siebie takiego jakim się jest?
  • Odpowiedz
@timek1119: jeszcze wiele się musisz nauczyć o życiu dzieciak. Pokazać się jakim się jest? Udawać kogoś innego niż jesteś? My tu mówimy o zaciągnięciu do wyra 18latki z próżnią w głowie, a nie szukaniu żony. Już samo posiadanie profilu na tinderze dyskwalifikuje ją w braniu na poważnie do czegokolwiek, więc o czym ta dyskusja? A na randkach zawsze się trochę udaje. Myślisz, że laski nie udają, żeby mi się przypodobać?
  • Odpowiedz
@sralpies: Przyznam Ci rację, jednak ja nie dam się wciągnąć w tą grę. Wolę pozostać sam, niżeli miałbym udawać przed samym sobą kogoś, kim nie jestem i nie chcę być. Być może nie pasuję do dzisiejszych czasów. Jednak też nie zamierzam nikogo obrzucać z powodu doświadczeń seksualnych. Wolę zająć się samorozwojem, a RUCHANIE zostawić innym :)
  • Odpowiedz