Wpis z mikrobloga

Hej pytanie do #narkotykizawszespoko #narkotyki #swiadomysen #depresja #ssri

Chciałbym sobie kupić korzeń snów (Silene capensis) ale biorę leki antydepresyjne (Zoloft) zacząłem więc szukać czy nie ma żadnej interakcji między nimi, znalazłem info że Silene to MAOi więc nie powinienem tego łączyć ze względu na ryzyko zespołu serotoninowego. Czy to prawda?
  • 12
@dan-kamynski: nie bede Cie oceniac jako tako ale popelniles dwa bledy... Sertalina to pierwszy blad. Dlaczego? Bo to gowniany zwiazek.
Dwa - kombinowanie w czasie leczenia. Osobiscie jestem sceptykiem, ale nie o to chodzi. Albo bawisz sie w leki albo bawisz sie w ziololecznictwo. Szczegolnie przy zarciu psychotropow.
@Mojs: Piszę z konta kolegi (pożyczył hehe bo do swojego nie mam dostępu na razie)
1. Czemu Zoloft to błąd? Podobno to najlepszy antydepresant z grupy SSRI
2. Nie "bawie" się w ziołolecznictwo, Calei chciałem spróbować na poprawę snów i spania

@jezus_cameltoe:
Kiedyś ale "rozrywkowo", zależy w czym w bólu z pewnością ale nie wiem jak przy walce z depresją
@billuscher: @dan-kamynski: wolam obu, bo nie wiem ktory odpowie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1. Meczylem sie latami z sertalina, z 5 roznych nazw. Gowno z autopsji. Wenlafaksyna zdzialala cuda, chociaz to snri wiec mozna zaczac pisac elaboraty o roznicach.
2. Jak pisalem - jestem sceptykiem ale jak ktos wierzy ok. A jak chcesz na sen a i tak deprecha - trittoco. Dziala i pomaga. Akurat to
@Mojs:
1. Na mnie działa, zmniejsza ataki strachu i paniki, chociaż czasami się zdarzają, również minusem jest to, że przytyłem
2. Miałem Trittico, strasznie mnie zmulało a rano byłem zmęczony

Tak chciałem się w LD pobawić i to też było główną przyczyną

Ja miałem jeszcze fluoksetynę ale po zatruciu odstawiłem
@dan-kamynski: bo po sertalinie sie tyje jak glupi. I libido spada w #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°) a dlugo bierzesz?
A co do trittico - no coz. Albo tak na ciebie dziala albo przez laczenie z ssri.

Tak przeczuwalem... Najpierw skoncz leczenie, potem baw sie w fazy, bo zle mieszanie roznych "prepararow" u mnie skonczylo sie godzinna dziura w zyciu jak poszedlem do wc na 5min a