Wpis z mikrobloga

#!$%@? tego się idzie pozbyć jakimiś silnymi środkami typu lakier do włosów, tona odżywki, te szmaty od razu giną bo nienawidzą tego typu chemii. A nie od razu na łyso.
  • Odpowiedz
@LizLizard: nie wprowadzaj ludzi w blad bo od tego nie gina trzeba duzo czasu srodkow na wszy zeby ich sie pozbyc wyczesac kazda gnide zeby nic nie zostalo a po tygodniu powtorzyc to samo zeby miec pewnosc ze wszystko zdechło :)
  • Odpowiedz
@xthelay: klamie nawet w nowy rok, kazdy kto ogladal streamy wie, ze on walczyl z jej wszami alkocholem...wlewanym w swoje gardlo, to jedyna kuracja jaka stosowal. Potem ja #!$%@?, jak zobaczyl efekt poprostu opuscil lokum. Obiecal jej peruke jutro, ale to go przeroslo. Wyrzucil ja na smietnik
  • Odpowiedz
@tyt2121: gdyby chciała mogła dbać o siebie wykampac się i wymyć włosy to chyba nie problem sama do tego doprowadziła każdy normalny człowiek dba o swoją higienę, co jak co ale tutaj nie może winić go ze dla niej woda to jak ogień
  • Odpowiedz
@ddacameback: ona jest uposledzona, jest kretyna do kwadratu, jednak jak miala dostaep do wody to sie myla. Nie zmienia to faktu, ze mogla sciac te wlosy krocej niz na zero i reszte usunac preparatami, ale za glupia by na to wpasc.
Raftus jednak mial w to wyjeb*ne, ogolil ja na lyso w porywie cugu, jestem pewien, ze nie kupil jej nic by z tym walczyla normalnymi metodami a jak zobaczyl jej
  • Odpowiedz
@tyt2121: marlena jak miała dostęp do ciepłej wody na ostatniej melinie to też się nie myła, analczyk jej to wypomniał, a ona zmieniła temat, że jest alkoholikiem oszczańcem. Jak jej ktoś nie umyje to będzie brudna siedzieć
  • Odpowiedz