Wpis z mikrobloga

https://www.wykop.pl/wpis/46453195/bitmex-kryptowaluty-bitcoin-renczniktrades-dostale/

Zainspirował mnie powyższy wpis do tego, aby zacząć robić wpisy o moich ruchach daydtradingowych. Oczywiście to NIE z dobroci serca, żeby ktoś mógł robić podobne ruchy do mnie i dzięki temu zarobić. Tak jak dotychczasowe wpisy, tak i to co będę wpisywał na tym tagu jest po to, aby być bardziej systematycznym. Mocniej i lepiej analizować, aby popełniać mniej błędów, bo jak się tu wpiszę to jednak lepiej, aby się sprawdziło :).

Na pewno błędy będą się pojawiać. Nie da się wiecznie mieć racji, ale mam nadzieję, że pomoże mi to osiągać jeszcze lepsze efekty i nie zadziała odwrotny efekt psychologiczny.

Z tagiem #bitcoin publikuję tylko teraz. Może co jakiś czas wrzucę jeszcze, ale generalnie wszystko odbywać się będzie na #dantedaytrade. Zazwyczaj moje ustawienia kupna i sprzedaży są dość bezpieczne - ustawiam 15-30 dolarów różnicy do tego co sądzę, że będzie, aczkolwiek zdarza się, że staram się dosłownie co do dolara trafić. I niestety czasem zabraknie dwóch czy pięciu.

(giełda Binance, fee 0,075%)

29.12 - SELL za 7498
30.12 - BUY za 7240 (zagapiłem potem sprzedaż i spadek do 7200 :/)
31.12 - SELL za 7280,98 (również zagapienie i o 20 dolarów za niską sprzedaż ustawiłem, szczyt 7320)
31.12 - BUY za 7170,55 (praktycznie na ślepo, nie wiedziałem na jaki spadek czekać, wpierw ustawiłem kupno na 7150, potem zmieniłem na 7110, niepotrzebnie, bo doszło do 7145).

W nocy ustawiłem sprzedaż na 7230, ale skasowałem nie chcąc ryzykować po sylwestrze, że się nie obudzę jeśli zaczną mi dzwonić poziomy. Niepotrzebnie, bo cena dojechała do 7245 i w dół.

Jak widać, jest co poprawiać i mam nadzieję, że teraz będzie mniej zagapień i niepotrzebnych zmian.

Na ten moment cena sprzedaży ustawiona na:

7305

Jeśli coś zmienię albo sprzedaż się wykona to będzie kolejny wpis.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach