Wpis z mikrobloga

Hejka.
Chcemy na 4/5/6 stycznia z dziewczyną wybrać się do Kazimierza Dolnego.
Jednak ceny noclegów na booking i innych stronach nie powalają.

Szukamy czegoś taniego na dwie doby hotelowe, chcemy wyjechać w czwartek a wrócić do domu w niedzielę.
Interesuje nas 1 pokój z podwójnym łóżkiem. Tak najlepiej do kwoty 130zł za te dwie noce.

Czy ktoś z okolic #kazimierzdolny #pulawy #lublin

Mógłby ktoś z was Mireczki polecić jakiś motel/agroturystyke na miejscu?

Może ktoś z Mirków ma jakiś wolny zaciszny prywatny pokój? Skromne warunki nas zadowolą.

Dzięki wielkie z góry za chęć pomocy.

Ps.
Dodam że myślałem nad Bieszczadami gdyż tam są fajne noclegi w przystępnych cenach,lecz niestety za mało wolnych dni i za duży dystans do pokonania także odpuściliśmy i wpadliśmy na pomysł Kazimierza.

---Ewentualnie może znacie jakieś tanie ciekawe miejsca niedaleko Warszawy warte do wybrania się na 3 dni? Tak do 200km w jedną stronę.

Tagi:

  • 19
Na długi weekend raczej mało realne ale napisz pw to podeśle Ci numer do gościa z Booking (mówił mi, że daje zniżkę jak się omija booking bo prowizji nie płaci)
@Shogun667 prędzej Sprawdź na nocowanie.pl tam dużo agroturystyki. Oni pobierają prowizję. Zadzwoń bezpośrednio do właścicieli i pytaj. Ulica Puławska 78b. Pokoje u Magdy. Nie byłem, ale to przykład jak znaleźć kontakt do właścicieli.
@Shogun667: w knajpa artystyczna to mistrzostwo. Pyszna jedzonko i tanio. Poza tym super jest poświęcić te 40zl i przejechać się meleksem z przewodnikiem. Trafiliśmy na dobrego przewodnika i to jaki nastrój zrobił gdy wprowadził nas na stary cmentarz żydowski było niesamowite.