Wpis z mikrobloga

@Sm3rf1k: No to własnie nie wszystkie do listw progowych w fusionach pasuja:) więc,zanim dodasz swoje "xD" zorientuj sie tylko jedno,nawet w Romixach tych spinek nie było dostępnych na stronie("Brak produktów spełniających wybrane kryteria."),musisz podać im numer spinek które potrzebujesz i oni dobierają i z innych modeli fordów które i tak nie wyjdą 100zł tylko 176+przesyłka,które potem i tak nie pasuje p&p tylko musisz je docinać tak,żeby weszly w otwór montażowy.
@Krzyshake za 75-85 tej wersji raczej nie sprzedasz. Przecież to jest 3.7 - wersja Base, największy możliwy golas. Jak będziesz potrzebował przerobionych lamp na tyl to odezwij się na PW. Przerobka u majstrow od 2 do 2.6k. Ogarnę Ci taniej

@MGfilms mi w czasie transportu rozdupczyli widlakiem tylny zderzak, pouszkadzali obudowy lusterek i wyrwali dolny grill. Całe szczęście pośrednik wziął te koszta na siebie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Krzyshake:

@LrPrl: powiem Ci tak, jakbym przez rok nie sprzedał to wielka krzywda się nie stanie a z czasem myślę że pójdzie za te 75-85


No co Ty, ja kilka miesięcy temu kupilem swojego za 79k z fakturą 23%, wiec nie sądzę że za jakiś czas dostaniesz nawet 75k
@LrPrl: Bo już Polacy trochę tymi amerykańcami pojeździli i rozeszło się, że to skrzypiący plastik w porównaniu z ofertą europejską czy japońsko-koreańską.


@pcpc: @andreeeTHC: ja np nie widzialem roznicy w stosunku do budzetowej BMW Serii 5, rzeklbym nawet ze Mustang lepiej wykonany. Ogolnie nie odbiega bardzo od aut z przedzialu 200-250k