Wpis z mikrobloga

Jaki silnik? Ja chce sobie kupić w przyszłym roku 2.3 ecoboosta, ale trochę szkoda mi jednak $$$... Bo za cenę mustanga mam 1/4 mieszkania, a mieszkanie to zawsze dobra inwestycja ;p
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@LrPrl: ja kupiłem 3.7 pod podtlenek biedy :)
Za rok go sprzedam u jak się uda to costam na tym zrobię a przynajmniej nie stracę. Wiec rok jeździć i nie stracić to jak wygrać :)
  • Odpowiedz
@Krzyshake: Tego Ci życzę, aczkolwiek - patrząc na OLX a obserwuje od jakiegoś czasu, auta z USA są tańsze i stoją na tym OLX i się sprzedać nie chcą ;p
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@chilon: tez czasem widzę u siebie ale mam wrażenie ze to efekt tego ze to auto rzuca się w oczy i jak spotkasz 3 dziennie to nagle mówisz #!$%@? mustangow a tak naprawdę minales więcej nowych aut tej samej marki tylko ze się tak nie rzucają w oczy. Tak uważam, jeszcze zależy gdzie kto mieszka
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@konradus: zależy jak to robić, jak wyciaganie i szpachla to blacharz mówił 3k jak nowy element no to z 6k ( sam błotnik 3k i robota)
Szyba 1k, elementy lusterka, Jakaś polerka, pranie tapicerki. Niewiadomo czego to tu nie ma ale still jakaś kasę mam w zanadrzu jakby 5k więcej trzeba było, zdarza się
  • Odpowiedz
@Krzyshake: poszycie tylniego błotnika,drzwi prawy tył,lampa prawy tył. Jak chcesz zrobic dobrze i dla siebie to nie wiem jak ty liczysz 10k, no i weź pod uwage że samochód bedą wozić wózkiem i sie nie #!$%@?ą,czy to auto za 3000$ czy za 30000$-bez różnicy, potem nie udowodnisz kto i gdzie przy transporcie uszkodził samochód.
  • Odpowiedz