Wpis z mikrobloga

@konradus: @Krzyshake: Obserwuję kilka profili firm które zajmują się sprowadzaniem samochodów z USA/Kanady. Powątpiewam czy to takie opłacalne dla końcowego odbiorcy/klienta. Takie samochody myślę że mogą sobie ściągać spokojnie osoby które mają warsztat i mogą sobie sporo same zrobić, a jak przychodzi oddawać specjalistom/blacharzom/lakiernikom/mechanikom to ostatecznie cena nie wygląda tak super. Do tego jeszcze jak jeszcze dojdzie jakaś nieplanowana naprawa to ostatecznie kwota wychodzi bardzo podobna do tej
  • Odpowiedz
@Krzyshake teraz jezdzi tego milion... I co? To wciaz moje wymarzone auto i sobie takie kupie, jak sie uda to prawie dokladnie za rok ( ͡º ͜ʖ͡º) takze gratulacje miras!

@LrPrl szukasz frajdy czy inwestycji? Auto w 99% bedzie slaba inwestycja
  • Odpowiedz
@Krzyshake: fajne autko, powodzenia mireczku, ja też się zastanawiałem nad autem z usa ale jak zobaczyłem jak wygląda cały ten proceder to sobie dałem spokój, łącznie z tym że potrafią auto #!$%@?ć z elementów przy załadunku, albo je po prostu uszkodzić wioząc na widlaku i nic się z tym nie da zrobić.
  • Odpowiedz
@Krzyshake: sprowadzanie z usa to kupowanie kota w worku, stan faktyczny moze sie duzo roznic od zdjec. uszkodzenia w trakcie transportu, szabrowanie auta po kupieniu nierzadko sie zdarza.
  • Odpowiedz
@kone: Hmmmm, powiem tak. W 80% masz racje. Jeżeli masz warsztat jesteś blacharzem a i masz zaplecze do lakierowania oszczędzasz w #!$%@?, dla mnie dla zwykłego śmiertelnika napisze, Ford do ceny rynkowej 10 tysięcy,tyle oszczędziłem( tylko wliczmy nerwy,czas,pieniądze na paliwo) BMW wyszło trochę lepiej, 15 tysięcy. Ale sprzedać to będzie ciężej,ze względu na charakterystykę samochodu.
  • Odpowiedz
@MichasQGP: piekne felgi taki chce zalozyc wlasnie :) no i roush tez ze stanow 2600 z przesylka z zaloze sam bo to nic prostszego :) tylko wiaodmo V6 to nie to samo co V8 ale i tak efekt tego wydechu jest super
  • Odpowiedz
@Krzyshake normalny wiejski gazownik mi to robił, na dwóch parownikach koszt około 3.5k. Zbiornik w koło, mieści około 37l. Spalanie od 330km na zbiorniku jak emeryt trasa 120kmh do 170km na zbiorniku autostrada cały czas vmax. Normalnie z głową 260km na zbiorniku.

Ps. Do gt też można instalację także wybory nasze do poprawy xd
  • Odpowiedz
@MichasQGP: piekne felgi taki chce zalozyc wlasnie :) no i roush tez ze stanow 2600 z przesylka z zaloze sam bo to nic prostszego :) tylko wiaodmo V6 to nie to samo co V8 ale i tak efekt tego wydechu jest super


@Krzyshake: no uprzedzam że jest bardzo głośno :-) trzeba być pewnym że się to lubi, inaczej będzie się człowiek męczył.
  • Odpowiedz
Hehe, Gdańsk. Mogę Ci nagranie wysłać, ale nie oddaje w pełni uroku. Generalnie w hali garażowej muszę się upewnić że nikt nie stoi bo się boję że zawału serca ktoś dostanie jak odpalę na zimnym
  • Odpowiedz