Wpis z mikrobloga

@hatemyself: Napiszesz coś więcej? Jaka grywalizacja, jakie odznaki? Piszesz cały czas o banku czy o trendach xD?


@HitmaNeK_: W mBanku zdobywa sie odznaki. Znaczy nie wiem czy po tym ostatnim update ale jeszcze jakis czas temu byly
  • Odpowiedz
@HitmaNeK_: można było zdobywać odznaki za ilość przelewów, płatności kartą itp, przechodziło się na coraz wyższy poziom i otrzymywało jakiś dziwne nazwy. Jest o tym sporo w internecie. Zdaje się, że miało to zachęcić do częstszego korzystania z banku, a jednak niektórzy użytkownicy (w tym ja) mogli czuć się oburzeni podejściem banku do klientów.

Co do trendu to z tego, co ja obserwuję, coraz częściej internetowe serwisy bankowe przypominają wygląd aplikacji
  • Odpowiedz
@hatemyself: Pamietam ( ͡° ͜ʖ ͡°) i powiem ze bardziej mi się to podoba bo jest czyste, przejrzyste i bez reklam, a obecnie wszystko jest nieczytelne, pełno reklam, na sile wciskane niby jakieś usprawnienia i czasami kilkanaście sekund mi zajmuje aby znaleźć odpowiednia rubrykę... ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@hatemyself: O jezu jaki to był dobry interfejs. Wszystko pod ręką, od każdej funkcji jesteś max 1-2 kliknięcia, działało na wszystkim w czasach gdy nikt nie słyszał jeszcze o responsive web design a michał białek twierdził że internet mobilny się nie przyjmie - o ile dobrze pamiętam to nawet robiłem kiedyś przelewy na operze mini, to mógł być siemens S55.

To były również czasy gdy mbank był najlepszym bankiem w Polsce
  • Odpowiedz
Ojezu jakie to było ładne i wygodne. W dzisiejszych bankach pół godziny numeru konta szukasz...


@pan-violaceus: Nie no ten argument jest inwalidą po zmianie (tragicznej) UI w mBanku, bo numer konta masz zaraz nad saldem i jak go klikniesz to automatem kopiuje się do schowka.
  • Odpowiedz
  • 0
@hatemyself nadal z mbankiem nie jest najgorzej. Mam drugie konto w pko bp i w ogóle go nie używam, nawet się nie loguję bo znalezienie tam czegokolwiek graniczy z cudem. Panie mnie zawsze pytają czemu nie uzywam to im mówię, że mają beznadziejny interfejs
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Precypitat: a dwa się zrobić tak żeby historia rachunków była w "rachunki" a nie w "płatności"? i czemu zlecanie przelewu jest i w "płatnościach" i w "rachunkach"? i czemu lista płatności przyszłych działa dla każdego rachunku, ale już w formie kalendarza płatności - tylko dla pierwszego od góry?
  • Odpowiedz