Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam koleżankę w moim wieku(20lvl), która ma za sobą bliższe relacje z około 10 facetami. Problem w tym, że nie była w ŻADNYM związku, a seks w jej wykonaniu to albo ONSiki przez tindera, albo, przede wszystkim, seks z kolegami(w tym ze mną ( ͡° ͜ʖ ͡°) ). I najlepsze: ostatnio powiedziała mi, że za kilka lat będzie musiała znaleźć sobie kogoś, kto ją "pokocha" i, kto "będzie się o nią troszczył" XD
Wpis wygląda jak zarzutka prosto z tagu #przegryw , ale nią(stety lub niestety) nie jest.
#rozowepaski #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow #tinder #seks #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: [Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok](https://st.pl/$xvynkdla)
  • 44
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@PyzaLivestream: racja. Jednak sami sobie kopią grób, bo potem on spotka taką co się puszczała i jemu nie powie xd o to chodzi w świecie, że jak się chce się mieć dziewice to każdy mężczyzna powinien dbać o to by każda kobieta pozostała tą dziewicą. Sama na #!$%@? nie wskakuje tylko musi kogoś poznać, być podrywana, być może obiecanki jakieś, udawanie miłości itd. To z dwóch stron powinno działać i nie
@chwila: no proszę, jednak jeszcze są normalni ludzie na tym tagu... usuń konto i nie marnuj więcej czasu na tłumaczenie ,,ekspertom'' obecnej karuzeli #!$%@? i tego że sami ją nakręcają ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@PyzaLivestream: tylko, że większość facetów nawet jak wyrucha 40 lasek wcześniej to kobiety do związku chce z jak najmniejszym przebiegiem a jak chce tylko poruchać to ma #!$%@?, że dzień wcześniej tą laske przerobiła drużyna koszykarzy, taka hipokryzja z naszej strony ( ͡° ͜ʖ ͡°)
to po co ją ruchałeś jak cię martwi jej licznik? xd


@chwila: skoro laska jest tzw "cum dumpsterem" to czemu by jej nie ponizac dalej jesli lubi byc ponizana, ja ten wpis odbieram bardziej jako

mam kolezanke ktora lubi sie puszczac i ja dyma kto popadnie ale mowi ze za pare lat bedzie szukala milosci, szkoda mi tego beciaka ktory taki worek na sperme przygarnie i nie bedzie swiadomy tego co