Wpis z mikrobloga

via Android
  • 7
Żeby zaimponować dziewczynie to trzeba sie nad sobą użalać. Dobrze że w moim przypadku to zawsze działa. Spotkanko i tuli tuli
  • Odpowiedz
@Sumiru: tuli, tuli jak dziecka, które potrzebuje opieki. To nie w tą stronę działa ziom. To mężczyźni jako samce mają się opiekować samicami, czy tego chcesz czy nie. Może i przez chwilę się nad Tobą poużala bo będzie jej zwyczajnie Cie szkoda, ale na nic więcej nie licz, bo to ona ma się czuć przy Tobie bezpiecznie i pewnie a nie na odwrót...
  • Odpowiedz
@przegrany_przegryw:

i tu mamy praktyczny przykład na to, że jak napiszesz loszce, że nie trzymałeś za rękę to już jesteś skreślony. Same tworzycie w społeczeństwie obraz tego, że koleś ma być zdobywcą, ma mieć za sobą multum kontaktów z babami, ma być doświadczony. A zaraz jak pojawi się temat o tym, że koleś chce dziewicę to n-----------e jak z karabinu


Jezu.. to nie chodzi o to, że wszystkie laski chcą
  • Odpowiedz
Mężczyźni po prostu mają w sobie empatię i są bardziej skorzy do pomocy od bab.


@przegrany_przegryw: Ależ bzdury. Nie o empatię tu chodzi, a o ewentualne korzyści z takiego pocieszania, na które pocieszający w trakcie pocieszania przeważnie liczy. Natury nie oszukasz ;-) Ale faktem jest, że kobietom jest zdecydowanie łatwiej na rynku matrymonialnym - pretensje kieruj do Matki Natury, bo tak was i nas stworzyła. Mężczyźni szukają partnerek, które są
  • Odpowiedz
No mam prawko


@Sumiru: to po co ci jak nie jeździsz?

Przecież samochód (w tym serwis i ubezpieczenie) jakiegoś podstawowego taniego auta nie kupionego dla szpanu to nie są jakieś kosmiczne pieniądze

Pierwszy samochód kupiłem jak chodziłem do mojej pierwszej pracy i marnie zarabiałem
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
Nie będę kupował auta za 4 tysie XD zbieram na jakieś za 15 tysi. Połowe uzbierałem. Na wiosne sie kupi
  • Odpowiedz