Wpis z mikrobloga

@zapalara: przejedź się na kellysie i mocniej depnij, mi się wydaje, że suport Claris nie jest zbyt sztywny. Natomiast jeśli chodzi o hamulce to Kellys ma dwutłoczkowe mechaniczne więc powinien lepiej hamować, to przy jeździe w mieście jest dość istotne.
  • Odpowiedz
@zapalara: nawet nie ma co porównywać tych dwóch modeli. Kellys zdecydowanie lepszy ze względu na sztywne osie przód i tył i piasty na łożyskach maszynowych. Osprzęt to tam #!$%@?, wymienisz sobie w miarę jeżdżenia jak ogarniesz co i jak. Najważniejsza jest baza :) Tylko znajdź sobie w lepszej cenie, 3500 to żadne promo.
  • Odpowiedz
panowie, a jeszcze pytanie, bo wygląda na to, że nie umiem znaleźć dobrych ofert cenowych tak jak wy :)
3500 za kellysa to najmniej co widziałem, za scotta 4500.
Jak szukacie? Dzwonić po sklepach? Jakieś magiczne miejsca w sieci?

I jeszcze raz dzieki za porady, teraz szukam kellysa albo scotta :)
  • Odpowiedz
@zapalara: nie wiem czy Soota znajdziesz w dobrej cenie bo raczej wszystko się wyprzedało w zeszłym roku, model na 2020 jest chyba jeszcze trochę droższy. Zobacz na OLX, czasami sklepy ta wstawiają ostatnią sztukę.
Co do Scotta to ma lepsze przerzutki ale za to brak sztywnych osi i gorsze hamulce. Chyba największą zaletą sztywnych osi dla zwykłego śmiertelnika jest brak konieczności regulacji hamulców po zdjęciu koła. Jeśli planujesz np. przewozić rower
  • Odpowiedz
@p4trykx: dzieki. Własnie przepatrzyłem i soota nie ma, cube'a tez. Chyba wezme tego eksera 2.0 za 2500 bo najtańszy, a najwyżej jak mi się bardzo spodoba gravel to przerzuce sie na cos lepszego po sezonie.
  • Odpowiedz
@zapalara strona Decathlon pokazuje że xl jest we Wrocławiu koronie ale nie wiem ile w tym prawdy, zadzwoń spytaj się czy ci przerzuca pomiędzy sklepami. W Decathlon możesz też na 3 dni pożyczyć do testów
  • Odpowiedz