Wpis z mikrobloga

@tomaszs: i słusznie, że została zakopana, bo to jakaś wyssana z palca bzdura jest. W zasadzie nie ma takiej bzdury, pod którą gdzieśtam, kiedyśtam nie podpisaliby się jacyś "naukowcy", a o sprawie nie pisałaby jakaś gazeta.
  • Odpowiedz
@tomaszs: Z artykulu wynika ze sa zaniepokojeni taka mozliwoscia, a nie ze tak bedzie i juz. Tytul oczywiscie pomija takie nieistotne rzeczy, bo trzeba zlowic jak najwiecej klikajacych.
  • Odpowiedz
@sm_m: no ale co za roznica? wrzucilem to na wykop. Ludzie czytaja tytul, ktory ja dodalem. i byl on poprawny, poniewaz napisalem tylko, że "istnieje ryzyko". Ludzie wchodza do artykulu i czytaja tresc. Nikogo nie interesuje tytul artykulu w takiej sekwencji. Nawet jesli mnie osobiscie sam tytul sie nie podoba artykulu (co jest niestety norma obecnie), to tresc juz jest rzetelna.
  • Odpowiedz
@tomaszs: zakopany został artykuł, który:
1. zakłada interferencję fal elektromagnetycznych z wibracjami mechanicznymi i nie tłumaczy dokładnie o co chodzi takiemu laikowi jak ja
2. nie ma żadnych źródeł, z którymi mógłbym zweryfikować prawdziwość informacji
3. opis znaleziska określa częstotliwości 24Ghz i 23,8Ghz jako "podobne". na tej samej zasadzie kolory fioletowy i czerwony też są "podobne"
4. Ktoś tam w znalezisku podał link do tego jak para wodna pochłania promieniowanie
  • Odpowiedz