Wpis z mikrobloga

Niespełna dwa miesiące temu opuściłem załogę @MobileVikingsPL na rzecz Orange Flex, głównie przez problemy z zasięgiem. Cóż, Orange dopiero mi pokazało co to są problemy z zasięgiem i niskimi prędkościami internetu. Myślę nad powrotem do wikingów (bo nie widzę za bardzo alternatyw). Zastanawiam się tylko, czy mając już potwierdzone konto i starą kartę SIM dałoby radę obejść się bez ponownego czekania na kuriera i podpisywania dokumentów?

#mobilevikings #operatorzykomorkowi
  • 8
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Dzienny: jeśli zrezygnowałeś po prostu przestając doladowywac to zobacz czy masz zasięg po włożeniu karty sim i spróbuj po prostu doładować konto. Inaczej jak przeniosłes numer.
@Dzienny a może Play Next? ;) To oferta na zasadzie subskrypcji, którą możesz włączyć i anulować w dowolnym momencie. Otrzymujesz w niej 50 GB internetu, nielimitowane rozmowy, MMS-y i SMS-y oraz pakiet UE. Pierwsze 6 miesięcy za 22,5 zł miesięcznie. Więcej na ten temat znajdziesz tutaj https://next.play.pl/.
@Dzienny: Zastanawiam się tylko, czy mając już potwierdzone konto i starą kartę SIM dałoby radę obejść się bez ponownego czekania na kuriera i podpisywania dokumentów?


@Dzienny: Czołem, exVikingu! Przepraszamy, że odpowiadamy tak późno, ale pochłonął nas weekend. Nie możemy przywrócić Ci numeru na Twoją starą kartę, więc musimy wysłać ją do Ciebie. Jeżeli jednak byłeś już zarejestrowany na naszym pokładzie, dokumenty zostaną przekazane Ci mailowo i nie musisz z nimi
@Dzienny: Kody działają tylko w przypadku osób, które nie są Vikingami, ale zadzwoń do nas i myślę, że się dogadamy, skoro nie masz aktywnego numeru ( ͡° ͜ʖ ͡°). Co do przesyłki, potrzebujemy sprawdzić Twoją tożsamość przy odbiorze. Alternatywą jest wysłanie karty, którą sam zarejestrujesz np. w Żabce. To wszystko również możemy ustalić, kiedy się do nas odezwiesz. Nie bój się, nie gryziemy i fajna z nas