Wpis z mikrobloga

@waro: A jaka role miała mieć, skoro występuje tylko w jednym opowiadaniu? To, że nie była to rola pierwszoplanowa w całym serialu, nie oznacza, że aktorka nie mogła być dobrze dobrana do bohaterki.
  • Odpowiedz
  • 10
Renrifi #!$%@? zagrała, nawet scenariusz jej na to nie pozwolił bo Lauren #!$%@?ła jakąś sztucznie patetyczną scene bez wprowadzenia w historie jak kilka innych opowiadań. Jesteś pewien, że masz na myśli role a nie wygląd aktorki? Pytam bo ludzie tu wstawiają jeszcze Sabrine bo ma dekolt.
  • Odpowiedz
@Krs90: Przecież w tym serialu nie było ani jednej fajnej i ciekawej postaci xD
Geralt gadał tyle co nic i był ciągle skwaszony, Jaskier to totalny półgłowek czasem zabawny, ale raczej żałosny, Renfri miała dosłownie epizod, a Yennefer trafiła chyba na moją liste najbardziej nielubianych postaci ever przez wiecznego focha i mine jakby miała zatwardzenie przez cały sezon.
Wiem, że wygląda jak czepialstwo, ale serio nie wiem gdzie tu mowa o
  • Odpowiedz
@max1983: Ja nie czytałem. I?
Zakładam, że skoro książki osiągnęły sukces i na ich podstawie robione były gry i seriale, to jednak postacie miały tam jakąś głębie i historie.
Poza tym w polskim serialu postacie były zupełnie inne, a podobno całkiem nieźle oddały ducha książki, więc jednak coś jest nie halo z wersją netflixową. Ja wiem, że lepiej wrzucić tekst o bólu dupy, albo "nie zesraj się", ale naprawdę wolałbym żebys
  • Odpowiedz