Wpis z mikrobloga

@pufcyneracy: Na niskich to ja grywam. Ale tam jest straszny burdel - jadą wszyscy do przodu, baza otwarta. Czołg przewrócony, zostało 4 na 4 graczy. Trzech przejeżdża obok mimo próśb nie stawiają na gąsienice, jedzie na bazę przeciwnika i ginie. Miód - malina.
@Quear: Wszystko ma odpowiednio zbalansowane jak na swój tier. Pancerz, dmg na strzał, nie jest wolny jak inne szwabskie HT. Ma 5 osobowa załogę, dzięki czemu można zyskać sporo na zasięgu widzenia z obecności radiooperatora. Działo jest celne, na goldzie są apcr, dla których pancerz warstwowy nie stanowi problemu. 8 stopni depresji armaty, co po aktualizacji 1.0 jest wartością wystarczającą do hull down (mapy bardzo się spłaszczyły). To jeden z niewielu
@Bioenergoterapeuta:
Też tak myślę. Lata temu zacząłem grać w WoTa, bo chciałem pojeździć Tygrysem i Panterą... Jak je wygrindowałem, to byłem #!$%@? na WG. Potem zrobiłem E-100 i byłem jeszcze mocniej #!$%@? :D
Prawda jest taka, że WoT to E-75 i E-50 są Tygrysem i Panterą, "german experience" ;)
No i na 9tym tierze, bo ma dobry MM na granie solo randomków. E-50M jest tylko trochę lepsze od E-50, ale na
@GhostTrick: Ogólnie większość niemieckich czołgów, które są w grze od jej początku, powinny mieć obcięty jeden tier. :D Tiger 2 jako king tiger z twitch prime jest świetnym 7 tierem. Te wszystkie Tigery premium 6 tierowe także są okej maszynami. Nie wiem kto tam odpowiada za osadzanie drzewek maszynami, ale mógłby rozważyć wywalenie dw2 z drogi do e100 (największy złom ever). Od vk 30.01 do e75 wszystkim obciąć 1 tier i
@Bioenergoterapeuta:
E-100 z wieżą Henschel to jest niestety fantazja firmy produkującej modele.
Była taka wieża, ale nikt nie wie jak wyglądała, jej projekty zostały zniszczone podczas bombardowania.

Co nie zmienia faktu, że masz rację, jak WG chce coś zrobić, to zrobią nawet na podstawie plakatu.
Jak nie chcą czegoś zrobić, to się zasłaniają "historią" lub "balansem".

Któryś pro ostatnio wspominał, że prosili WG o team camo, żeby widzowie łatwiej rozróżniali drużyny
@GhostTrick: Bierz pod uwagę, że to firma z kraju, w którym duch komunistycznej mentalności raczej jeszcze nie umarł. U nich jeśli coś już ma być dostępne to dla wszystkich. Może być trudne do zdobycia lub drogie, ale każdy przy odpowiednim nakładzie wysiłku lub pieniędzy może to nabyć. Gdyby to była firma z zachodniej Europy lub Ameryki Płn. to nikt nawet by się 2x nie zastanawiał i dał indywidualne camo, bo to