Wpis z mikrobloga

Umieranie na raka to chyba najpodlejszy i najbardziej odzierający z godności sposób na odejście.
Od ponad roku jestem w trakcie chemioterapii paliatywnej i nawet największemu wrogowi nie życzę tego #!$%@?ństwa.
#rak #onkologia #nowotwory
  • 137
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Morsikk: Pytasz się o objawy jakbyś miał hipochondrię, pytał się jakie symptomy, ile lat, jakie tło itd. Nie wiem dosyć charakterystyczne jest takie zamartwianie jak ktoś u siebie szuka chorób.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 13
@Morsikk: Nie czytaj w necie na temat chorób. Serio. Bo tam chcą żebyś się zdenerwował i czytał strony, a przy okazji oglądał reklamy. Jak masz problem ze zdrowiem, idziesz do lekarza i tyle, bo google w tej kwestii to gówno.
  • Odpowiedz
@szalonyonanista: Myślisz, że tego nie rozważałem? Czasami jest mi tak ciężko, że myślę sobie, że najlepiej gdyby było już po wszystkim.
Mam jednak rodzinę, bliskich i chcę jeszcze spędzić z nimi tyle czasu ile mi zostało.
Dzięki!
  • Odpowiedz
@demontre: Tak mi przykro Mireczku, obyś czas jaki Ci pozostał spędził otoczony rodziną i przyjaciółmi. Ja nie zdążyłam pożegnać się ze swoja mama ale byłam przy niej do 3 tyg przed końcem i doskonale wiem co przeżywasz wiec zycze ci duzo sily i spokoju ducha. Pamietaj, ze na kazdego z nas przyjdzie czas predzej czy pozniej :) Duzo milosci od wszystkich ci zycze, nigdy nie bedziesz sam.
Tu czy tam
  • Odpowiedz