Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Miałem wczoraj seks z koleżanką po raz pierwszy w życiu bez zabezpieczenia(nie wiem co mi odwaliło, żeby się na to zgodzić, bo sama proponowała) i skończyłem w środku. Jeśli się okaże, że zajdzie w ciążę to chyba zerwę wszystkie kontakty jakie mam, wybiorę wszystkie pieniądze z banku i pójdę wieść życie pustelnika gdzieś w Armenii. ##!$%@?
#takbylo #przegryw #rozowepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: [Wyjazdy dla młodzieży](https://st.pl/$xvynkdla)
  • 34
@AnonimoweMirkoWyznania spokojnie Mirku, trzeba by mieć dużego pecha żeby trafić za pierwszym razem... one też tylko kilka dni w miesiącu są płodne. Szanse są małe, ale jest inne duże ryzyko że ona chce Cię złapać na dzieciaka. Musisz uważać, żadna laska nie nalega żeby jechać bez gumki, coś tu śmierdzi.

Jest też opcja że już jest w ciąży i szuka frajera. Jakby co to rób potem test DNA, nie bądź frajerem i
@somskia: @shnitzel: @nika_blue: nie żebym był zwolennikiem bolcowania randomów bez zabezpieczenia, ale szansa na zarażenie się w Polsce chorobą weneryczną jest marnym promilem, a nawet jeśli, są to w większości łatwo wyleczalne infekcje ¯_(ツ)_/¯
@somskia: XXI wiek a ludzie, sorry, wykopki, dalej myślą że od jednego stosunku to już na 100% można zajść w ciążę. Słyszała coś taka jak ty o dniach płodnych i niepłodnych u kobiety? Ja ze swoją jestem już 6 lat i robimy to bez zabezpieczenia kiedy ma dni niepłodne i żadnej ciąży nie ma.
@pawel8511: A ty umiesz czytać, ze mój post skupia się głównie na chorobach wenerycznych? Po drugie kalendarz naturalny działa, ale trzeba bardzo dobrze znać swój organizm i długi czas go obserwować, a nie chce mi sie wierzyć, ze op konsultował z koleżanka takie rzeczy. Wydaje mi się, ze masz podejście- jeśli ja nie zaliczyłem wpadki nie używając zabezpieczenia to inni tez nie wypadną. Poza tym seks w długoletnim związku, a taki
@pawel8511: Poza tym w dni niepłodne tez można zajść w ciąże. Jest zdecydowanie mniejsze prawdopodobieństwo, ale nie jest ono zerowe i składa się na to wiele czynników takich jak długość cyklu na przykład. Uważaj z wypisywaniem takich rzeczy, bo potem ktoś przeczyta, ze w dni niepłodne nie ma ciąży i będzie uprawiał seks, a nie będzie miał tyle „szczęścia”
@somskia: wiesz, teraz nawet niektóre kobiety nie wiedzą co to kalendarzyk albo go wyśmiewają. A jednak jest on przydatny (nie tylko w kwestii ewentualnej ciąży) i całkiem skuteczny. Tylko kobieta musi znać swój cykl co właśnie jest można poznać dzięki temu wyśmiewanemu kalendarzykowi. Jasne że 100% pewności nigdy się nie ma. Ale jednak jest to jakiś wyznacznik. Ja z różową się tego trzymamy i jak na razie się sprawdza.
@AnonimoweMirkoWyznania: ilu ja fajnych dupeczek w zyciu nie zaliczylem jak na randce ukradkiem wtracila cos o dziecku, zapytala jakos niewinnie co sadze czy bym kiedys chcial itd. odrazu lampka ostrzegawcza i odwrot. Bywaja cwane bestie, ktore same pchaja sie do wyrka- test juz zrobila i dziecko w drodze, tylko trzeba ustawionego, perspektywicznego ojca dokoptowac do zestawu. Gumy niestety tez pekaja a ryzyko zbyt duze