Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Miałem wczoraj seks z koleżanką po raz pierwszy w życiu bez zabezpieczenia(nie wiem co mi odwaliło, żeby się na to zgodzić, bo sama proponowała) i skończyłem w środku. Jeśli się okaże, że zajdzie w ciążę to chyba zerwę wszystkie kontakty jakie mam, wybiorę wszystkie pieniądze z banku i pójdę wieść życie pustelnika gdzieś w Armenii. ##!$%@?
#takbylo #przegryw #rozowepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: [Wyjazdy dla młodzieży](https://st.pl/$xvynkdla)
  • 34
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: posłuchaj mnie uważnie, jutro o 19:45 masz samolot do meksyku.
Bilet wyśle Ci zaraz na e mail. Gdy wyjdziesz z lotniska pod czerwoną budką telefoniczną jest skrytka,
otwórz ją tajnym hasłem : hajduszoboszlo. W niej znajdziesz nowy dowód osobisty,
3000 pesos i kluczyki do mieszkania na przeciwko. Od dziś nazywasz się
Juan Pablo Fernandez Maria FC Barcelona Janusz Sergio Vasilii Szewczenko i jesteś rosyjskim imigrantem z Rumuni.
Pracujesz w zakładzie
  • Odpowiedz
OP: @Anjay: ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@czterypalcewnatalce: Fajnie było; tzn. przedwczesny wytrysk here, ale te 2min seksu klasycznego i tak były lepsze od klasyka w zabezpieczeniu.
@somskia: Zaskoczę cię, ale w Polsce nie mamy żadnej epidemii chorób wenerycznych, a te, którymi najłatwiej się zarazić(rzeżączka/HPV/HSV) są albo łatwo wyleczalne, albo zupełnie niegroźne ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Ogólnie jak można być tak głupim. Mam nadzieje ze to b8. Mamy 2019r, już nie chodzi nawet o nieplanowaną ciąże, ale ruchasz się z koleżanka i tak bardzo jej ufasz że jest zdrowa? Ze nie ma żadnych chorób o których może nie wiedzieć? Skąd wiesz ze nie bzykała się wcEsniej z innym kolega?
Czy Twoj wpis to rodzaj jakiegoś apelu o brak edukacji seksualnej w naszym kraju czy co?
  • Odpowiedz
OP: @shnitzel: Zdradzę ci sekret: w zabezpieczeniu też można się czymś zarazić. A różnica polega tylko i wyłącznie na rachunku prawdopodobieństwa; możesz się niczym nie zarazić po seksie analnym z 10 facetami bez zabezpieczenia, a możesz równie dobrze zarazić się HIVem od seksu oralnego ze swoim facetem.
Zresztą jak się boisz ryzykować to siedź w piwnicy i nie waż się nawet pić piwa, bo jeszcze marskości wątroby dostaniesz XD

Ten
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: XDD rucham się jak królik ale z głowa :) i póki co ani choroba weneryczna ani bombelek mi nie straszny ( ͡° ͜ʖ ͡°) rób co chcesz, ale przynajmniej informuj swoje potencjalne przyszłe partnerki że żyjesz jak dzik w puszczy. To że nie dbasz o swoje zdrowie to Twoja sprawa, nie niszcz go drugiej osobie
  • Odpowiedz
wypok nie zawodzi, codziennie nowe ameby się chwalą swoją głupotą, ale jednak na wszelki wypadek anonimowo xD.
@AnonimoweMirkoWyznania weź się jebnij o sosnę, bo się myśli przed a nie po fakcie, i się zbadaj zanim narazisz kolejną "koleżankę". Koleżankę w cudzysłowiu bo widać, że masz w dupie tą dziewczynę i jej zdrowie
  • Odpowiedz