Wpis z mikrobloga

@iErdo Do tego można dorzucić że psiarze obszczymury nie sprzątają po psach, puszczają w samopas (ostatnio jeden szmaciarz omało mnie nie ugryzł), mieszkając w bloku wystarczy że szurniesz a już wszystkie odzywają się i szczekają co chwilę. Ale jeden dzień do roku jak człowiek postrzela przez 15 minut to płacz.

Znowu jakaś mała upośledzona grupa społeczna staje się rozszczeniowa i wymusza swoje na innych dookoła.

Ha tfu.
  • Odpowiedz
@iErdo: przede wszystkim miasto to nie jest dobre środowisko dla psów. Psy na wsi, albo na terenach podmiejskich, gdzie mają miejsce żeby pobiegać - ok. Miejskie blokowiska, gdzie psy duszą się w klitkach, szczekają po balkonach i srają po chodnikach - sorry ale nie.
  • Odpowiedz
.miej biedamieszkanie 30m2 i zyj tam w 5 osób

.kup jeszcze wielkiego psa, ktorego juz nie ma gdzie trzymac wiec ląduje na bakonie

.pies zyje na 2m2 przez cale zycie szczękając w przestrzeń 24h przez 365 dni w roku bo nie ma nic innego w zyciu do roboty, #!$%@? wszystkich dookoła

.płacz
  • Odpowiedz
Zresztą nie wszystkie psy są wykluczone do życia w mieszkaniu.


@ropucha_paskowka: Żaden nie jest wykluczony, o ile można mu zapewnić regularne i wystarczające spacery i wielkość mieszkania nie ma tutaj nic do rzeczy, ale wypokowi wiejscy eksperci od psów oczywiście wiedzą lepiej.
  • Odpowiedz
@iErdo: Zacznijmy od tego, że każdego psa trzeba wyprowadzać na spacer, niezależnie od tego czy jest psem podwórzowym, czy rezyduje w mieszkaniu. Natomiast typowy wykopek myśli, że przebywanie na ograniczonej przestrzeni, jaką jest ogrodzone podwórko, stanowi dla psa formę spaceru, a jego ulubionym zajęciem jest ciągłe #!$%@? od płotu do płotu i robienie tych 10km dziennie.
Tak więc nie wiem, jak fakt, że husky potrzebuje więcej ruchu od innych psów
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@WszeborWlostowic: sam postawiłeś tezę, że żaden pies nie jest wykluczony, to Ci wyjaśniłem, że nie żaden, bo nie zapewnisz takiemu psu odpowiednio dużo ruchu. Druga część twojej wypowiedzi to już historia na inną bajkę, bo oczywiście masz rację. I tak, posiadanie odpowiednio dużego podwórka wyręczy Cię że spacerów
  • Odpowiedz
@iErdo: Żadne podwórko, na którym pies zna każdy kąt i zapach nie zastąpi psu spacerów, zwłaszcza, jeśli pies jest tam pozostawiony samemu sobie przez większość czasu.

sam postawiłeś tezę, że żaden pies nie jest wykluczony, to Ci wyjaśniłem, że nie żaden, bo nie zapewnisz takiemu psu odpowiednio dużo ruchu.

Może zapewnie, może nie - nadal nie wiem, co ma do tego mieszkanie w bloku.
  • Odpowiedz