Wpis z mikrobloga

#!$%@?
Jest trzecia w nocy, TRZECIA. niebieski wychodzi z psem, bo o tej godzinie to pewnie już nikt nie będzie strzelał petardami....
Ledwo wyszedł z domu - huk, ale to taki potężny....
Ludzie są #!$%@?...
Narzekają, że psiarze im bojkotują Sylwestra, ale to nasze zwierzęta nie mogę się wysrać przez 5 dni pod rząd przed Sylwestrem.
I jeszcze komuś chyba pies uciekł, bo niebieski pisze, że jakiś biały mu mignął przed oczami i tyle go widział...
  • 39
  • Odpowiedz
@Blaskun: mój pies przez 6 lat nie bał się petard, dopóki ktoś w niego nie rzucił "hukową"...i się nie zgubił w nocy w mieście
  • Odpowiedz
@kt13: trzeba było go huknąć w dziąsło Ja kiedyś dostałem w łeb małą rakietką, bo janusz z rodziną postanowili powkładać w zaspy i tak odpalać.
  • Odpowiedz
@Curus_Bachleda: to musisz pytać tych co nie sprzątają. Uwierz mi, że psiarze też prowadzą krucjatę przeciwko tym, co nie sprzatają, bo sami nie lubimy wchodzić w psie kupy idąc sprzątnąć kupę naszego psa...
Tak samo gardzę ludźmi, którzy nie potrafią dostosować się do życia w społeczeństwie i do ogólnych zasad, od karyn co wchodzą z yorkami na rękach wszędzie i sadzają je na siedzeniach w MPK po madki z niewychowanymi dziećmi
  • Odpowiedz
@Curus_Bachleda: nie jest normalne i wskaż gdzie sugeruję, że tak jest. Nigdzie nie bronię nie sprzątania po psach, skoro sugerujesz mi, że ja myślę (sic!) że zostawianie gówien na chodniku jest normalne to by znaczyło, że uważam strzelanie petardami dzisiaj o trzeciej w nocy za normalne. Więc może zacznij czytać ze zrozumieniem. Polecam.
  • Odpowiedz
@miecz_przeznaczenia: tyle, ze ci sami ludzie udzielają świetnych porad, że skoro pies sie boi to wystarczy wyjść z nim na spacer zanim zaczną strzelać (np. w sylwestra przed 16), a później strzelają od 12 w południe. Radzą, by wyjść z psem w środku nocy, bo wtedy nikt nie strzela, a nawet o trzeciej się trafi jakiś debil...
Nie wychodzę od tygodnia na spacery w normalnych godzinach tylko o szóstej rano, a
  • Odpowiedz
@Curus_Bachleda: problem w tym, że nie będzie srał pod siebie, bo jest nauczony trzymania czystości. Będzie nie srał przez tydzień ewuntualnie, a później wylądujemy z nim u weterynarza, ale po co ja to piszę, skoro Burki ujadają 365 dni w roku i szczekają o 3 w nocy bez powodu i srają gdzie popadnie, więc z tego powodu najlepiej je utylizować, co ludziom idzie świetnie widząc jak dobrze działają pseudohodowle i jak
  • Odpowiedz
@miecz_przeznaczenia: nie kupuję zwierząt, skoro ci przeszkadzają psy i psiarze zawsze możesz sam się uśpić, to też rozwiąże problem....
ja zadowolę się egzekwowaniem prawa przez strzelających debili
  • Odpowiedz
@miecz_przeznaczenia:.. Mieszkałam rok obok lasu na wsi i uwierz mi, że było jeszcze gorzej :D
Skoro moje wychodzenie na spacer o trzeciej i nie bojkotowanie sylwestra nazywasz wymuszaniem na większości przystosowania się do mniejszości, to nie mam pytań..
Strzelanie fajewerkami poza obchodami sylwestra jest zabronione prawnie i jedyne czego chcę od fanów robienia huku, aby się stosowali do tego prawa.
  • Odpowiedz