Wpis z mikrobloga

#!$%@?
Jest trzecia w nocy, TRZECIA. niebieski wychodzi z psem, bo o tej godzinie to pewnie już nikt nie będzie strzelał petardami....
Ledwo wyszedł z domu - huk, ale to taki potężny....
Ludzie są #!$%@?...
Narzekają, że psiarze im bojkotują Sylwestra, ale to nasze zwierzęta nie mogę się wysrać przez 5 dni pod rząd przed Sylwestrem.
I jeszcze komuś chyba pies uciekł, bo niebieski pisze, że jakiś biały mu mignął przed oczami i tyle go widział...
  • 39
@Curus_Bachleda: to musisz pytać tych co nie sprzątają. Uwierz mi, że psiarze też prowadzą krucjatę przeciwko tym, co nie sprzatają, bo sami nie lubimy wchodzić w psie kupy idąc sprzątnąć kupę naszego psa...
Tak samo gardzę ludźmi, którzy nie potrafią dostosować się do życia w społeczeństwie i do ogólnych zasad, od karyn co wchodzą z yorkami na rękach wszędzie i sadzają je na siedzeniach w MPK po madki z niewychowanymi dziećmi
@miecz_przeznaczenia: tyle, ze ci sami ludzie udzielają świetnych porad, że skoro pies sie boi to wystarczy wyjść z nim na spacer zanim zaczną strzelać (np. w sylwestra przed 16), a później strzelają od 12 w południe. Radzą, by wyjść z psem w środku nocy, bo wtedy nikt nie strzela, a nawet o trzeciej się trafi jakiś debil...
Nie wychodzę od tygodnia na spacery w normalnych godzinach tylko o szóstej rano, a
@Curus_Bachleda: problem w tym, że nie będzie srał pod siebie, bo jest nauczony trzymania czystości. Będzie nie srał przez tydzień ewuntualnie, a później wylądujemy z nim u weterynarza, ale po co ja to piszę, skoro Burki ujadają 365 dni w roku i szczekają o 3 w nocy bez powodu i srają gdzie popadnie, więc z tego powodu najlepiej je utylizować, co ludziom idzie świetnie widząc jak dobrze działają pseudohodowle i jak
@miecz_przeznaczenia:.. Mieszkałam rok obok lasu na wsi i uwierz mi, że było jeszcze gorzej :D
Skoro moje wychodzenie na spacer o trzeciej i nie bojkotowanie sylwestra nazywasz wymuszaniem na większości przystosowania się do mniejszości, to nie mam pytań..
Strzelanie fajewerkami poza obchodami sylwestra jest zabronione prawnie i jedyne czego chcę od fanów robienia huku, aby się stosowali do tego prawa.