Wpis z mikrobloga

Spora ekipa, około 20 ludzi próbowała dziś wejść na Kozi. Zagrożenie lawinowe spore, tak więc cześć szybko zrezygnowała (po 1h, gdzie tsem ten sam odcinek to 10min).
Smieszki poszły na Zawrat torowac 150m za odejściem na Kozi xD
https://www.facebook.com/570926489649089/posts/3325187137556330/?sfnsn=mo&d=n&vh=e

Nawet nie wiedziałem, że metr świeżego puchu potrafi sprawić tyle radości dla dorosłych facetów xDDD jeden z lepszych wypadów, mimo, że jedynym szczytem był kamień, który wystawal 10cm nad śnieg ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gory #tatry
booolooo - Spora ekipa, około 20 ludzi próbowała dziś wejść na Kozi. Zagrożenie lawin...

źródło: comment_7mbH2TW3aooXTZ6DNcl2AOrUfXf8wmBq.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • 0
Mega ( ͡º ͜ʖ͡º) Zazdraszczam. Ale czy torowanie bez rakiet ma sens? Za chwilę i tak to zasypie. No chyba żeby się przyjemnie zmęczyć, żeby pifko w piątce lepiej smakowało ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@booolooo: po torowaniu w Alpach wiosna gdzie odcinek opisany w przewodniku na 45 minut zajął nam 4h to ja już wiem że jedynym słusznym wyjściem w zimie są skitury.
  • Odpowiedz
@lotos10: przedwczoraj zapytałem o 16, zostałem wpisany na listę rezerwować, o 18 miałem łóżko ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wczoraj sporo osób po 17 jeszcze pochodziło do Piątki, więc tylko gleba.

@Kruty: Sensu? Żadnego. Ot 3h zabawy w śniegu po pas ( )

@a231: Trzech skiturowcow przemknelo koło nas, fajnie.
  • Odpowiedz