Wpis z mikrobloga

Pomoże mi jakiś dobry człowiek z projektowaniem szafki łazienkowej? Muszę przerobić zwykłą szufladę na taką w ksztalcie "u" żeby było miejsce na syfon. Robię to pierwszy raz i nie wiem jakie odległości zachować.
Mógłbym pójść na łatwiznę i zrobic na niego miejsce pod sam front, ale potrzebuje te kilka dodatkowych cm w szufladzie.

#projektowanie #budowadomu #budownictwo
dejsss - Pomoże mi jakiś dobry człowiek z projektowaniem szafki łazienkowej? Muszę pr...

źródło: comment_ooGOffpNcyMG3Jrr5TWmutbQPw0UPSjI.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
@dejsss: Chcesz po prostu w obecnej szufladzie wyciąć miejsce w jej dnie i plecach pod syfon, ale nie wiesz jakie wymiary, tak? Czy całkiem nową szufladę w kształcie "U" zrobić od zera?
  • Odpowiedz
@K__A: wyciąć w obecnej, poradzę sobie ze wszystkim oprócz tych wymiarów. Mam rozrysowana szafkę w sketchupie, szufladę do niej, na niej wyliczoną umywalkę i najchętniej przyjąłbym ze syfon jest klockiem 10x10x10 i wstawił bym go pod odpływ, pod umywalkę i widziałbym ładnie jakie zrobić ścianki szuflady zeby było super wszystko.
  • Odpowiedz
@dejsss: Syfon w najszerszym miejscu ma ~7 cm, dodaj po 1 cm na jeden i drugi bok (szerokość otworu), a pod długości najlepiej podaj wymiar głębokości blatu i w jakim miejscu jest otwór pod zlewozmywak (lub zrzut ekranu z wymiarami z programu)
  • Odpowiedz
@dejsss: Rozumiem, że odległosć mierzona do środka otworu
- Kwestia wysokości szuflady od blatu do jej dna (może się okazać, że w ogóle w dnie szuflady nie będzie trzeba nic wycinać, bo syfon się zmieści na wysokość)
- Syfon ze zdjęcia jest specjalnie wyprofilowany, żeby w ogóle nie trzeba było wycinać żadnych otworów (chowa się go za szufladą, wtedy niestety jest płytsza)
K__A - @dejsss: Rozumiem, że odległosć mierzona do środka otworu
- Kwestia wysokości...

źródło: comment_N3tqjRrr8czPeTkFVSLwLp4IJ0kfBg5x.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz