Wpis z mikrobloga

Jestem widać za stary na "Patointeligencję", bo widzę smarkacza w sztucznym gniewie, podskakującego, jak w tańcu św. Wita, wykrzykującego obleśne i wulgarne kawałki, w połowie nie zrozumiałe. Gdyby mój syn coś takiego zrobił, to bym mu powiedział, że zidiociał. Waldemar Kuczyński

Ja też jestem za stary na tą, za przeproszeniem #muzyka
#przemyslenia #patologiazmiasta
robert5502 - >Jestem widać za stary na "Patointeligencję", bo widzę smarkacza w sztuc...
  • 100
  • Odpowiedz
@Klakkkier: Byłem młody, ale ja piłem z umiarem (dragow wtedy w moim srodowisku nie było) Też nie przyszlo mi do glowy, mieć pretensje do rodzicow, ze nie ostrzegali przed używkami. Każdy średnio rozgarnięty czlowiek wie - pewnie i widział - jak sie kończy przesadzanie z alko czy prochami. Wszyscy wiedzą; narkotyki szkodzą, wóda szkodzi... tylko nie nasza biedna zniewolona młodzież. Najlepsze jak im powiedzieć: nie ćpaj, nie chlaj tyle, to się
  • Odpowiedz
Kto ich zniewolił?


@robert5502: rzeczywistość. Bananowe dzieciaki są w dziwnej rzeczywistości. Mają wszystko, ale mają nieproporcjonalne wymagania w stosunku do nich od świata. Sam wokalista ma bluze Batorego - jednego z najlepszych liceów w Warszawie. Dzieciaki są #!$%@? obowiązkami i wymaganiami. Odreagowywują w sposób ostro patologiczny bo zwyczajnie nie potrafią inaczej i nutka pokazuje że najwyższe sfery w Polsce są tak samo patologiczne, albo nawet i bardziej od niskich. Boomerzy oczywiście
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@robert5502: No i teraz przeszedłes z negowania kawałka do cisnięcia młodzieży
Autor w żaden sposób nie pochwala danego stylu życia a wręcz przeciwnie,krytykuje go.
Co do samego co napisałeś jestem w stanie się z tym zgodzić ale trzeba zauważyć że dzieciaki same z siebie się takie nie stały i jest to poniekąd wina poprzednich pokoleń.
  • Odpowiedz
@robert5502: #!$%@? nie inteligencja tylko banda bananowych debili, którzy w sumie to chcieliby być gangsta, ale że ich starzy są prawnikami i chirurgami, a oni sami grzecznie chodzą jeszcze do szkółki to dorobili sobie do tego bandycką otoczkę i udają murzynów. Charam na ryj.
  • Odpowiedz
@Klakkkier: tacy jestesmy wyjatkowi, sprawdz sobie chlopomanie - historia zatacza kolejne kolo gdy ludziom zaczyna sie w dupie przewracac i sie nudza. Nie dorabiaj do tego ideologii bo to smieszne.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@cyjannn: Totalnie nie kłóci się to z tym o czym pisałem.To że kiedyś też tak było nie oznacza to że dzisiaj nie jest to problem społeczny XD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Klakkkier: Mogę zapytać gdzie jest ta krytyka wobec stylu życia "patointeligencji"? Szczerze mówiąc nie zagłębiałem się w tekst dlatego, że odrzucało mnie wrażenie, iż to mamiifest dumy z bycia "patointeligencją", ale wygląda na to, że mogłem się mylić.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@robert5502: mnie kawałek nie rusza bo muzycznie jest taki sobie. Ale nawet jak to nie moje klimaty to ciężko było nie zauważyć, że on te wszystkie zjawiska (kto ma oczy ten z resztą widzi, że prawdziwe) przedstawia w negatywnym świetle, nawet podkreślając pewne paradoksy (mam w życiu tak dobrze że aż mi niedobrze). I po co komentować i robić z siebie buca?:P
  • Odpowiedz