Wpis z mikrobloga

  • 39
Jak facet ze mną zerwał to tego samego dnia ściągnęłam tindera i pierwszy niebieski, z którym się spotkałam jest moim niebieskim od 2 lat, więc czasem nawet idzie się zakochać ()
  • Odpowiedz
@Silny_kawaler: ale czemu nie oburzasz się, że mi oraz @ArekJ i @koroluk, po rozstaniu nic nie robi lepiej, nisz zakiszenie bydlaka w losowej Julce?
To już nie jest takie oburzające?

Poza tym przesunięcie kogoś w prawo na Tinderze, jeszcze nie oznacza, że będziesz się z tą osobą od razu ruchać.
  • Odpowiedz
@koroluk: @ArekJ: @GoodPain: @FeyNiX: macie racje, nic lepiej jej nie zrobi po rozstaniu jak o******e gały losowemu sebie


@Silny_kawaler: Nie od razu gala a zwykła rozmowa czy ruchanko dużo pomaga. Sam bym tak zrobił.

Jak facet ze mną zerwał to tego samego dnia ściągnęłam tindera i pierwszy niebieski, z którym się spotkałam jest moim niebieskim od 2 lat, więc czasem nawet idzie
  • Odpowiedz
A nie lepiej chwilę się zastanowić, dlaczego zerwał/zerwała? I chwilę nad sobą się zastanowić? A nie od razu ruchać inne osoby? :p ludzie wchodzą w związki i później się rozstają, bo same nie wiedzą czego chcą (No, oprócz ruchania przecież, jak wy to nazywacie xd a kiedyś trochę zmniejsza częstotliwość w związku mimo wszystko)
  • Odpowiedz