Wpis z mikrobloga

@shakerrti1: Większość dostaje lub robię zdjęcia za ich zgodą i widać twarz lub szczegóły które pozwolą je rozpoznać. A nie pozwolę sobie by przestały mi wysyłać xD

I nie, nie będę wycinał ani zakrywał tego ;D
@shakerrti1: Albo same wysyłają. :P

Nie trzeba być chadem, tylko na wykopie tak myślą. Mało kiedy wychodzę z piwnicy, nie jestem przystojny bo przy sobie. Nie ubieram się modnie, wręcz przeciwnie. Potargane jakieś spodnie, rozwiązane glany, irokez z pokręconymi włosami czy koszula flanelowa. Bliżej mi to gościa który siedzi na ławce z piwem :d [chociaż zdarza się napić na ławce w parku hahaha ]

kasy też nie mam bo mi firma
@shakerrti1: Nie, nie chodzę po ulicy i mówię ej daj cyknąć foto do fapfolderu bo masz fajny tyłek hahah xD

Różnie się poznaje. Większość z którymi utrzymuje kontakt znam z jakieś imprezy i potem się to gdzieś rozwijało. Ja tam często wychodzę sam na piwo i czasem skomentuje paznokcie jeśli chce zdjęcie i jak pokaże jakie zdjęcia robię to zrobię kilka fotek zdjęć czy włosów. [ Lubię takie zdjęcia ] a
@shakerrti1: znajomość z dodatkami. I serio to takie proste, wyjść do klubu, poznać nowe osoby. Za gówniarza myślałem że milfy, zdrady, przygodny seks to coś trudnego do ogarnięcia ale z czasem w okresie studiów to dzień jak co dzień.