Wpis z mikrobloga

Poswiecanie 30 minut dziennie na kolorek na portalu ze smiesznymi obrazkami to powod do chluby?


@Eoon: A gdzie ja się chlubię i jaki to ma związek z tematem?
Aha i ty naucz się pisać ;)

Aha no i właśnie sam się zaorałeś bo po tym co napisałeś jednak coś wiesz o dzieciach i jak wyglądają i jeszcze to kiedy już są legalne (podobnie jak ksiądz w ostatnim materiale stonogi) to
  • Odpowiedz
  • 2
@RETROWIRUS 13 latka to nie dziecko tylko często rozwiniety juz nastolatek, dziecko nie ma wciecia w talii,cycków i 82 cm w obwodzie dupy, jakbyś tego nie negowal to się to nie zmieni. Jesli ktoś posiada te cechy to nie jest dzieckiem i przeszedl okres dojrzewania.
  • Odpowiedz
@SniffTheShark: prawda jest taka że podobają się wam małe dziecięce tyłki i nie obracaj kota ogonem bo mi się właśnie nie podobają. nie wybronicie się próbując mówić, że to coś ze mną nie tak. bardzo łatwo odróżnić dziecko od dorosłego a właśnie to co oglądacie dorosłego nie przypomina. bardzo dziwne jest też to jak się bronicie przed prostą logiką ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@SniffTheShark: Nie wiesz co myślę więc nie gadaj a to, że ty patrząc na taki mały tyłek nie widzisz, że to dziecko, nie zapala ci się czerwona lamka to właśnie są skłonności pedofilskie. ¯\_(ツ)_/¯ Powiesz coś mądrego a nie trikami próbujesz wybrnąć. Trikami typu "ty za to tak myslisz" itp. obracanie kota ogonem.
  • Odpowiedz
@SniffTheShark: Zupełnie co innego pisałem chciałeś to przekręcić, że ja mam jakieś dziwnie myśli. Nie kombinuj i nie tłumacz sobie wiekiem tego, że jarają cię takie tyłki. A co do chłopięcych tyłków jest to takie powiedzonko stare. Mówi się tak jak dziewczyna nie ma tyłka. Jest płaski, mały, aseksualny. Myślałem, że to oczywiste. ()
  • Odpowiedz