Wpis z mikrobloga

@Turahk: ja, a czemu ja? nie ja. chyba nie czaisz co napisałem. a jeśli chodzi o mnie jeśli cię to w ogóle interesuje to jeśli zobaczył bym taki mały tyłem to nie byłby dla mnie seksowny. możliwe, że miał bym przebłysk typu "co to #!$%@? jest jakieś dziecko? WTF?" jeśli ty nie to właśnie jest to podejrzane.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 94
@RETROWIRUS: mały mylisz z młodym, to jest mocno podejrzane gdyż to jest właśnie zdrowie i normalka a nie sztuczna albo tłusta dupa ledwo mieszcząca sie w gaciach
  • Odpowiedz
@Turahk: takie małe tyłki występują u dzieci i jeśli cię jarają to jest chore. kobieta powinna mieć szerokie biodra co jest zdrową oznaką kobiecości i płodności. Jaranie się małymi dupami które właśnie wyglądają na nierozwinięte podobnie jak u dzieci podchodzi pod słoności pedofilskie. "mały mylisz z młodym" nie możesz sobie tłumaczyć wiekiem to że podobają ci się tyłki identyczne z dziecięcymi. podejrzane ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 33
@RETROWIRUS: bo wiesz, kobieta to musi mieć na czym usiąść i czym oddychać hehe, najlepsze takie dupska i cycki, które będą na starość zwisać do kolan hehe
kochanego ciała nigdy za wiele, wiesz o co chodzi nie, jak klepniesz to idzie fala przez całe ciało hehe xdddddd
  • Odpowiedz
  • 2
@RETROWIRUS A zebys wiedział, nigdy nie wpatrywałem sie w tylek dziecka i nie mam wiedzy na temat jak one wygladaja. Ty jak mozna przeczytać wiesz o tym bardzo duzo.
  • Odpowiedz
@Eoon: O i cyk magicznie pojawia się słowo "wpatrywałem" a później kolejne i kolejne. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mówiłem, nie próbuj obracać kota ogonem. Do szkoły też nie chodziłeś wychodzi z tego. Nawet mi ciebie nie żal. Wyjdź na dwór, znajdź babę, zrób sobie dzieci... Może jakieś książki anatomiczne chociaż, coś. Edukacja to podstawa.
A tu fotka szczeniaczka specjalnie dla ciebie bo jakoś tak mam przeczucie, że
R.....S - @Eoon: O i cyk magicznie pojawia się słowo "wpatrywałem" a później kolejne ...

źródło: comment_8DVeISeB4ofgUtGAhQ9Q64hpoH5MVZLf.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 1
@RETROWIRUS No chodzilem do szkoly się uczyc a nie wpatrywac w czyjes tylki. Bordo nie będzie mnie pouczal o wychodzeniu na dwór XDDDDD Widzę, że bardzo cie boli zderzenie z rzeczywistością.
  • Odpowiedz
@chciwykrasnolud: Czemu ogarnij? Też bronisz fanów dziecięcych tyłków? ( )
@Eoon: to ty wymyśliłeś jakieś wpatrywanie się ;) wiem bardzo dokładnie jak wygląda dziecko z edukacji i zwyczajnie życia jak każdy a ty tu wprowadzasz jakieś niepotrzebne wariacje na ten temat. to powstaje w twojej główce pamiętaj ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
BTW ostatnio dawałem przepis na bordo na wysokim poziomie. to jest
R.....S - @chciwykrasnolud: Czemu ogarnij? Też bronisz fanów dziecięcych tyłków? ( ゚ ...

źródło: comment_BKjT66jbBgeEei0N9bRk0YXZVEG6f2RW.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 3
@RETROWIRUS Poswiecanie 30 minut dziennie na kolorek na portalu ze smiesznymi obrazkami to powod do chluby? xD Naucz się pisać po pierwsze. Po drugie jesli dla Ciebie dzieci maja takie wciecie w tali to pozdrawiam. Wyglada na nastolatke, przypominam, że w Polsce 15 latki juz są legalne, w Niemczech 14 latki. To nie są dzieci tylko nieletnie. Dzieciecy tyłek ma 82 cm obwodu? Czyj? I do tego piersi xD Chyba w twoim
  • Odpowiedz