Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Pytanie do kolegów i koleżanek z tagu #ptaszniki Mojemu pająkowi urwała się noga w jakimś L2 no mały skurczybyk ja nowy i niestety przygniótłem mu jak zaczął uciekać (lekka panika i się stało). Dwa pozostałe pająki przeszły już po 2 wylinki a ten dalej nie i od tamtej pory nie nic nie jadł czy możliwe jest jeszcze że da się go jakoś uratować? Czy raczej został spisany na straty przez moją głupotę? Pająk to c.Darlingi.
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@utlv_: ja kupiłem pierwszego ptaszora w stadium chyba L3 i w domu dopiero zauważyłem, że nie ma odnóża, też nie miał apetytu, ale odrosła mu noga, najpierw trochę słabsza, a po kolejnej wylince już była zupełnie normalna, więc nie przejmowałbym się
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@BotRekrutacyjny: tylko chodzi o to, że stracił nogę dosłownie dzień przed wylinka no i od tamtej pory nie miał ani jeden wylinki a minęło już lekko ponad 2 miesiące
  • Odpowiedz
@utlv_: luźno, moja Chaetopelma straciła z 4 odnóża i od tamtego momentu nie ruszyła ani jednego robaka i normalnie wyliniała. Po wylince zaczęła już normalnke jeść
  • Odpowiedz
@utlv_: Nie panikuj, ja przez taki sam błąd mojej B. Auratum przygniotłem dwa środkowe odnóża z jednej strony i też je odrzuciła. Po 3 wylinkach odnóża były jak nowe.
  • Odpowiedz
@utlv_: Nie chce linieć bo pewnie trochę się zestresowała urwaną kończyną xD. Pająki wstrzymują wylinkę nawet po przeprowadzce do nowego miejsca co dopiero po utracie kończyny.
  • Odpowiedz