Wpis z mikrobloga

@SzycheU wczoraj ze szwagrem degustowaliśmy RIS i portera z płatkami dębu z tego zestawu. RIS nam bardzo podszedł ale popełniliśmy błąd pijąc go jako pierwszego bo porter wypadł po nim średnio.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@SzycheU: brat kupił lepszy ;D A barley jak za 7zl to chyba najlepszy w stosunku cena jakość, w podobnej jest jeszcze tylko hard bride, ale tego dawno nie piłem. Miałem duże nadzieje w związku z seria cieszyńskiego rye wheat i lord, ale są droższe i nie lepsze

@shitman6: dla mnie płatki nie jest zły, ale ris lepszy
  • Odpowiedz
może i byś wypił, ale to jest bardziej do degustacji niż do nawalenia się i do tego mają sporo procentów.


@Qullion: A gdzie ja pisałem, że bym to pił do nawalenia się jak ja bym to pił do degustacji.

Po dwóch miałbym dosyć.


Nie miałbym. Do 5 RISów, Porterów bym spokojnie opędzlował. Oczywiście nie w godzinę i nie na hejnał ale nie jest to jakiś problem wypić je w pare
  • Odpowiedz
2x9% i 2x12% to mało?


@SzycheU: Nigdzie nie powiedziałem, że mało. 2x9 + 2x12 to jest 210 ml alkoholu. 500 ml wódki ma 200. Mniej więcej tyle samo. Trzeźwy oczywiście nie będziesz ale jeśli będziesz to pił jakiś spory czas, jedząc przy tym, nie na wyścigi to jakoś w opór napruty przeciętny facet też nie będzie. Wszystko de facto zależy od tempa, jedzenia, wagi pijącego itd. Ja ważę sporo przy dużym wzroście i typowo biesiadując (czyli kilka godzin popijania powoli i jedzenia) spokojnie bym ogarnął i nie było by to dla mnie jakoś dużo za dużo (choć też nie mało).

Zresztą ja nie mówię o tobie. Pisałem o
  • Odpowiedz