Wpis z mikrobloga

I ja dostałam swoją #wykopaka.
Dzisiaj wyjeżdżałam do rodziców na Święta i rzutem na taśmę udało się ją odebrać (po 10 minutach drogi w samochodzie dostałam smsa i musiałam się cofnąć do paczkomatu, bo przecież nie zostawię biednej paczki samej w święta).


Paczka przeszła moje najśmielsze oczekiwania. Szczerze Mirabelko to najlepszy prezent jaki dostałam w tym roku na święta (resztę prezentów na Święta głównie sama sobie zrobiłam/wybrałam). Jednak nie ma to jak niespodzianka. Paczka przyszła w Wigilię a więc idealnie i otworzyłam ją jako ostatni prezent. Dostałam super kapcie, którymi jestem zachwycona. Jeszcze bardziej mapą-zdrapką - nie mam takiej, ale myślałam o niej od czasu, gdy zobaczyłam jakiś wpis na mirko gdzie ktoś się chwalił, że ją dostał. Raz nawet chciałam ją kupić swojemu niebieskiemu ale stwierdziłam, że on się nie jara takimi rzeczami jak ja i nie doceni prezentu :-). Natomiast prezent trafiony 100%, naprawdę. Powieszę ją sobie gdzieś na ścianie. Do tego herbatka, super kubek, ogrzewacz na zimne ręce (trochę jesieniara albo nawet zimara ze mnie), własnoręcznie robione i pierniki i balsam do ciała (wow!!!). I list na mikołajkowym papierze (rozczytany bez problemu) :-) .

Dziękuję @paranojka, naprawdę się wzruszyłam i ucieszyłam BARDZO z tej paczki :-)
Pobierz gorzka - I ja dostałam swoją #wykopaka.
Dzisiaj wyjeżdżałam do rodziców na Święta i ...
źródło: comment_sy4N1PI2t6Au6PIt47RhOJ6qLAMAaDKj.jpg
  • 14
@gorzka cieszę się że się paczka podoba i super że dotarła przed świętami, nie ukrywam że miałam tez przeboje z jej wysłaniem i trochę się w weekend najezdzilam :D
Ja również dostalam super paczkę także kolejna edycja zakończona pozytywnie
@Pribadi: dobra, żeby nie było,wrzucam swój opis do oceny. Jest aż tak źle?

jestem różowym paskiem z poczuciem humoru. Lubię gry i zabawy, rękodzieło (scrapbooking), muzyka: metal. Lubię gotować i podróżować. Jeżeli nie masz pomysłu, co można podarować różowemu paskowi jak ja to mogę podpowiedzieć: cokolwiek do scrapbookingu, dowolne zimowe gadżety typu termos, ciepłe śmieszne skarpety (38 rozmiar), coś śmiesznego i praktycznego zarazem, jakieś gry karciane lub planszowe, puzzle, cokolwiek śmiesznego
@gorzka: Opis rzeczywiście nie jest obszerny, ale wcale nie taki zły. Nie jest to chamskie wypunktowanie zachcianek. W połączeniu z aktywnością na Twoim profilu myślę, że bez problemu (i marudzenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)) bym sobie poradził.
Już drugi raz się przyłapałem na tym, że po komentarzu uczestnika mam wątpliwości co do decyzji organizatora. Ostatecznie dwukrotnie decyzja była słuszna. Muszę im bardziej zaufać ( ͡° ͜