Wpis z mikrobloga

Dobra.. przemyślałem to. Kończę z grzaniem. W sobotę wykupię te 2 oxycontiny (10mg i 5mg, akurat mam na ryczałt, więc wyjdzie mnie to bardzo tanio, około 20 zł). Zacznę brać od dawki 45mg raz dziennie (na sztukę, bez rozgryzania i zdejmowania otoczki) i codziennie będę ją zmniejszał o 5mg. Akurat teraz nie pracuje (bo święta + nie mogę, bo mam problem z ZUSEM - ale o tym nie chcę pisać, więc proszę nie pytajcie o co chodzi), będę mógł wrócić do pracy dopiero po 10 stycznia, także do tego czasu skręt przejdzie i dojdę do siebie. Tylko nie jestem pewien czy odstawianie w ten sposób jest dobre, w sensie czy dzięki temu skręt będzie mniejszy. Dodam jeszcze, że jak dojdę do dawki 0mg (xD), to skręt będzie na sucho, bo jeśli by mnie odtruli, to bym aż tak nie cierpiał, a tak, jak przecierpię swoje, to nabiorę do tego szacunku i jest większa szansa, że do tego nie wrócę. Akurat tak zrobiłem wtedy gdy odstawiałem Tramal w kroplach 5 miesięcy temu i do dzisiaj go nie biorę, przez to że miałem skręta po nim to mam wstręt do tego leku. Nie chcę się pytać lekarza, który przepisuje mi ten lek, jak mam do tego podejść, ze względu na to, że się by ostro wściekł, a ja nie lubię denerwować ludzi ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tak czy owak kończę - definitywnie. Będę co jakiś czas informował jak tam i będę całkowicie szczery, więc jeżeli zdarzy się wpadka to wam o tym napiszę. Życzę powodzenia osobom które też próbują. Pozdrawiam i z farcikiem (ʘʘ)


#narkotykizawszespoko #narkotykiniezawszespoko #oksykodon #opioidy #opiaty #odstawienienarkotykow #nowezycie

  • 3
  • 0
Niestety, ale okazało się, że do 10 stycznia skręt mi nie minie. W jednej aptece miałem zamówione leki, mają przyjść w sobotę. Jeśli w sobotę zacznę realizować swój plan to się nie wyrobię do 10 stycznia. Znalazłem aptekę, która ma na stanie ten lek, a i tak jest na ryczałt, także cena taka sama. Akcja kryptonim "CZYŚCIOCH" (xDDDDDDD) zaczyna się jutro o godzinie 13. Mam nadzieję że skręt będzie trwał max