Wpis z mikrobloga

Ech Mireczki, koniec roku jest masakrą u mnie. Mojej mamie zepsuła się pralka, dzisiaj kibel A jeszcze niedawno auto, którego nie da się odratować nijak. Jak jeszcze z kiblem wszystko ogarniemy po świętach, tak pralka jest do wymiany. Nie stać nas na wszystko, długo by gadać. Na wiosce ledwo łączymy koniec z końcem. Z tego powodu chciałabym zarobić trochę kasy dla mamy, ponieważ całe oszczędności poszły na naprawę auta (bezskutecznie, ojciec teraz sobie pluje w brodę, ale był zbyt zdesperowany I uparty, aby ocalić to j----e auto). Jednakże nie jestem jakimś pasozytniczym różowym jak Karyny na stronach że zrzutkami - rysuję prace na zamówienie. Jak na razie mogę zaoferować głównie prace digitalowe, kiedyś robiłam commissions - podany cennik na zdjęciu. Nie zmienił się, biorę mimo wszystko najtaniej od innych artystów, inne prace pokażę w komentarzu


#tworczoscwlasna #rysujzwykopem #malujzwykopem #digitalpainting
PannaCedylia - Ech Mireczki, koniec roku jest masakrą u mnie. Mojej mamie zepsuła się...

źródło: comment_5ANvHKZNfnLiPQuT3sDnY1lkYYNzOiIh.jpg

Pobierz
  • 103
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@smatthy: Nie wiem gdzie szukasz i na jakim stylu ci zalezy, ogolnie nie idz do losowej osoby, tylko kogos, kogo prace sie się podobają. To daje gwarancję, ze przygotowany przez takiego czlowieka wzór tez przypadnie ci do gustu
  • Odpowiedz
@PannaCedylia: mogę przelać hajs a jak wymyślę że coś potrzebuje narysować to wtedy się przypomnieć? I tak pewnie będziesz mieć dużo pracy teraz.
Na razie #przegryw ale aj się znajdzie różowy pasek to super prezent mi się wydaje.
  • Odpowiedz
@DonPablito: dostałam bardzo dużo ofert, za które bardzo dziękuję Mirkom i Mirabelkom, ale jesli.bede wolna to chętnie przyjmę inne projekty. Ponadto nie biorę nigdy z gory - najpierw wykonuję robotę, później proszę o wpłatę ;)
  • Odpowiedz
@PannaCedylia chętnie podesłałbym wspólne zdjęcie z dziewczyną do przerobienia na szkic/karykaturę/cokolwiek co Ci wyobraźnia podpowie :D cena nie gra roli, ale nie więcej, niż 50 zł ( ͡º ͜ʖ͡º) jak chciałbyś się czymś takim zająć to daj znać
  • Odpowiedz
  • 0
Może dzieki temu chociaż poczatek roku bedzie udany i potem caly rok. Jak będziesz miala malo zlecen z checia skorzystam. Powodzenia!
  • Odpowiedz