Wpis z mikrobloga

Ech Mireczki, koniec roku jest masakrą u mnie. Mojej mamie zepsuła się pralka, dzisiaj kibel A jeszcze niedawno auto, którego nie da się odratować nijak. Jak jeszcze z kiblem wszystko ogarniemy po świętach, tak pralka jest do wymiany. Nie stać nas na wszystko, długo by gadać. Na wiosce ledwo łączymy koniec z końcem. Z tego powodu chciałabym zarobić trochę kasy dla mamy, ponieważ całe oszczędności poszły na naprawę auta (bezskutecznie, ojciec teraz sobie pluje w brodę, ale był zbyt zdesperowany I uparty, aby ocalić to #!$%@? auto). Jednakże nie jestem jakimś pasozytniczym różowym jak Karyny na stronach że zrzutkami - rysuję prace na zamówienie. Jak na razie mogę zaoferować głównie prace digitalowe, kiedyś robiłam commissions - podany cennik na zdjęciu. Nie zmienił się, biorę mimo wszystko najtaniej od innych artystów, inne prace pokażę w komentarzu


#tworczoscwlasna #rysujzwykopem #malujzwykopem #digitalpainting
PannaCedylia - Ech Mireczki, koniec roku jest masakrą u mnie. Mojej mamie zepsuła się...

źródło: comment_5ANvHKZNfnLiPQuT3sDnY1lkYYNzOiIh.jpg

Pobierz
  • 103
  • Odpowiedz
@PannaCedylia portret rodzinny? Ja z żoną i dwoma synkami. Może być z jajem, w formie komiksu, sama pomyśl. Jesteśmy luzacka rodzinką i z przyjemnością coś wesołego powiesiłbym na ścianie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@PannaCedylia: Co w aucie poszlo ?
Popatrz na olxie ludzie sprzedaja czasem agd za grosze bo robis remont i im kolor nie pasuje albo sprawne ale juz stare. Za grosze idzie cos wyrwac czasem za friko w cenie zniesienia. Ja mamie zmywarke za 300zl kupilem w zeszlym roku dziala do dzisian :D
  • Odpowiedz
@wespazjan spokojnie. Muszę znaleźć artystę a nie klepacza wzorów. Znasz kogoś ciekawego? Pomysł wydaje się prosty, ale kiedyś próbowałem uderzyć do kogoś to bez odzewu. Póki co projekt jest tylko w mojej głowie
  • Odpowiedz