Wpis z mikrobloga

@Kliko: Mam mieszane uczucia. W sumie bez rewelacji i przeciętnie, ale na tle innych produkcji w tym sezonie rzeczywiście niezłe. Wizualnie daje zdecydowanie daje radę. W sumie w porównaniu do innych produkcji można powiedzieć, że CGI jest bardzo dobre, ale to tylko dlatego, że Japończykom niezbyt dobrze z tym ogólnie idzie.
@Kliko: W sumie to już chyba nawet wiosna była a mamy za sobą lato i jesień.
Ja jeszcze mam przed sobą Sagę Winlandzką i Psycho Pass z tych tytułów od którym oczekuję więcej, ale reszta rzeczywiście tyłka nie urwała ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Kimetsu było zdecydowanie na plus. Tytani w ogóle bardzo pozytywnie mnie zaskoczyli. Po świetnym początku i nierównej kontynuacji (ze wzlotami i spadkami) nie oczekiwałem
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@coach_przegrywu:
Ja właśnie zacząłem oglądać sagę (jestem na piątym odcinku) i całkiem niezłe. Nie urywa dupy na tyle, żebym odpalał jeden odcinek za drugim, ale nawet jakbym chciał się do czegoś przyczepić, to nie ma do czego.
@Kliko: Dzięki. Mnie przyciągnął początek. Miałem nadzieję na bardziej mroczną, kryminalną serię. Poza przebierankami w formie zwierząt właściwie nie widzę tutaj nic ciekawego. Jeśli myślisz o Legosim to święty nie jest.
@Kliko: no tak jakby nie patrząc, że to zwierzęta to mamy: napaść, naruszenie nietykalności cielesnej z królikiem, wszczęcie bójki z tygrysem na scenie, współudział w morderstwie (napaść na bazę lwów), samosąd. Tak ja bym jeszcze dodał, że wpieprza się w czyjś związek przyprawiając rogacza o rogi xD. Na ludzkie standardy to bym powiedział, że z pierdla to by on nie wyszedł dlatego szkoda, że zamieniło się to w bajkę :/