Wpis z mikrobloga

Czy ma ktoś do polecenia sensowny build raczej pod bossing, z naciskiem na metamorphy? Budżet gra mniejszą rolę, wydać mogę około 10 exów na start. Od początku grałem ice shotem, wpakowałem całą walutę, ale bez voidfltechera i pandemoniusa mój singel target to smyranie bossa po jajach. Metamorphy na t13 dały mi zespół cieśni nadgarstka :/ #pathofexile
  • 7
  • Odpowiedz
problem jest taki, że ice shot na barrage supporcie ma strasznie dziwny feeling i czuję jakby wszystko leciało nad bossem. poza tym wystarczy, że mrugnę i boss zamiata mną podłogę, a więcej niż 5k hp na ice shocie raczej nie zrobię
  • Odpowiedz
@zcynglowany: Gram teraz Necro DD i jestem zadowolony, build jest dość tankowny, dość szybki clear i dmg się skaluje z levelem wrogów. Na bossy używam Cremation i jakoś to idzie. Drugi kill Sirusa to był Cremation Chieftain więc skille są "viable" XD Lv 90 i na razie 1 rip ale nie miałem jeszcze itemów żeby to działało tak jak trzeba.
Dobry jest też TR Sabo miner, Octavian i Balor tym porobili
  • Odpowiedz
@tomtom666: @zcynglowany: nie ma co wszystkim wciskać jednego buildu. Nie każdy lubi taki styl gry, ogólnie zawsze proponuje przeglądać buildy topki z poe.ninja, jeśli ktoś nie wie czym grac. No i YT albo Twitch i zobaczyć filling gry. Nawet najpierw oglądać, później z ninji czerpać pomysły albo całe buildy.
  • Odpowiedz
@WojtusKor: a co, jeśli ktoś lubi tym grać, ale nie zna tricków, takich jak ten ze strzelaniem spoza ekranu? Ice shot każdego bossa tak ubije, bo boss po prostu będzie stał jak dupa i wyłapywał.

Inna sprawa, że na arenie to już nie zadziała.
  • Odpowiedz