Wpis z mikrobloga

@abcde: Znam typa z emigracji, Litwin, co się bujał po najgorszych robotach za najniższą stawkę ale solarium co drugi dzień a w szafie miał ciuchy z Dolce Gabana i Armani po kilkaset funtów, także ci co tu #!$%@?ą o zaradności życiowej to to nic nie znaczy.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@MirasekTurasek: nie noszę ciuchów za kilka koła, bo jestem cebulą i nie wydałbym na koszulkę więcej niż 60 złotych, a mimo to #!$%@? mam w to co kto nosi.
Jak se ktoś chce nosić bluzę za dwie moje wypłaty, to najwidoczniej go stać i to on decyduje co zrobi ze swoim hajsem, a mi po prostu #!$%@? do tego.

  • Odpowiedz
Genialne badanie przeprowadzili antropologowie John M. Townsend i Gary Levy. Pokazywali różnym kobietom zdjęcia tych samych mężczyzn ubranych albo w tani uniform Burger Kinga, albo w kosztowny blezer, białą koszulę i prestiżowy krawat oraz noszących zegarek firmy Rolex. Kobiety nie chciały się umówić z tymi pierwszymi na randkę, wyjść za mąż, ani nawet nawiązać przelotnego kontaktu. Natomiast Ci drudzy Panowie nadawali się do wszystkich trzech celów...mimo, że byli to Ci sami mężczyźni,
  • Odpowiedz
@Nikczemny_Pomidor: Oczywiście, ze jest. Jeżeli nie jest się ostatnia ciamajda, to markowe ciuchy zawsze podnoszą atrakcyjność. Chociazby pod katem zaradności życiowe - skoro stac Cię na Balanciagi za 4k, to raczej nie idzie Ci tak złe. Ale nie mam zamiaru przekonywać nikogo, noście sobie co chcecie, ja tam lubie mój streetwear.

@Matioz chyba tylko u jakiś lampucer, co innego wyglądać w koszuli szytej na miarę a co innego w
  • Odpowiedz
@abcde: Po pierwsze mowielm o Triple S. Po drugie, to, że nie czujesz mody i się z nią nie zgadzasz, nie zmienia faktu, ze jest aktualna. Ubieraj się w co chcesz, smart casual zawsze jest ok. Po trzecie - stac mnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@Jestembogaty:

Genialne badanie przeprowadzili antropologowie John M. Townsend i Gary Levy. Pokazywali różnym kobietom zdjęcia tych samych mężczyzn ubranych albo w tani uniform Burger Kinga, albo w kosztowny blezer, białą koszulę i prestiżowy krawat oraz noszących zegarek firmy Rolex. Kobiety nie chciały się umówić z tymi pierwszymi na randkę, wyjść za mąż, ani nawet nawiązać przelotnego kontaktu. Natomiast Ci drudzy Panowie nadawali się do wszystkich trzech celów...mimo, że byli to
  • Odpowiedz
  • 0
No ale wśród nastolatków to działa, młode pustaki lecą na koszulki z takim napisem, albo Kelwin Klajn, a jeśli masz do tego e36 (jeżdżące minimum 50) i na ręcznym wejdziesz w zakręt, to możesz ruchać pustaki do woli
  • Odpowiedz
@Nikczemny_Pomidor: Jest takie postmodernistyczne powiedzonko. Jeden Żyd powie tak, drugi Żyd powie nie (gdyby zapytac ich o to czy sie z toba zgodzą). Tak samo właśnie z drogim ciuchem. Dla mnie czy cb to nie ma znaczenia, a dla innych ma. Ale to tylko moje zdanie.
  • Odpowiedz