Wpis z mikrobloga

@Cebulator123: Nie jest legalna. Najniższa moc wyjściowa w Baopierdzibrzęgu to 1W, a do tego brak zintegrowanej anteny. Jak będziesz korzystać z rozwagą i gadać z kumplem na 16 kanałach PMR to nie bój żaby :)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kami3n147: @Kami3n147: To po kij ja to kupiłem xD. Ale jak mówicie, że tak jest bezpiecznie to chyba będzie okej. Niby da się kupić licencje, ale tylko na jedną częstotliwość. Truć życia tym nikomu nie mam zamiaru, także mam nadzieję, że nikt się nie przyczepi.
Przy okazji wesołych świąt życzę!
  • Odpowiedz
@Cebulator123: Baw się, baw. Ja też tak zaczynałem, a niedawno zdałem egzamin i jestem krótkofalowcem. Na zachętę powiem, że jak z takim Baofengiem wejdziesz np. na Babią Górę to w Częstochowie Cie usłyszą. Jak zainteresowałem to poczytaj o SOTA.
  • Odpowiedz
@Cebulator123: Jeśli nie będziesz zakłócał żadnych służb, i nie wchodził w parade prywatnym instytucjom na ich częstotliwościach, to nikt sie twoim Biedabrzdękiem nie zainteresuje, i Sztum ci nie grozi...
  • Odpowiedz
@Cebulator123: Przy tych częstotliwościach, a mowa tu o UKF przede wszystkim zasięg łączności zależy od wysokości i widoczności anten, a góry jak wiadomo są wysokie. Do tego dochodzi brak jakichkolwiek zakłócaczy np. BTS'y komórkowe, zasilacze, LEDy i inne gówna. Mój rekord póki co, a jeszcze mało chodzę to łączność w pasmie 144MHz i 70MHz z Babiej Góry do Częstochowy, oczywiście po drodze i w okolicy też się ludzie odzywali. Moc to
Kami3n147 - @Cebulator123: Przy tych częstotliwościach, a mowa tu o UKF przede wszyst...

źródło: comment_kXs1PJ2EvVXMJqHhaqXjAbp6gZBvnsTf.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz