Wpis z mikrobloga

#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry #cytatnadzis #ciekawostkanadzis #pomyslnaobiad

Wesołych świąt, smacznego karpia, pysznego barszczu i wypasionych pierogów wam życzę! 07:00:00, Wtorek, 24 grudnia 2019. Imieniny: Adama, Ewy, Eweliny. Słońce podniesie się dziś o 08:07. Będzie oświecało nas 7 godzin i 17 minut, w zenicie znajdzie się o 11:46 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 15:24. Ciemna noc zapadnie o 16:56 Pierwszej gwiazdki wyszukujemy około 16:09.

Zdrowia, szczęścia, pomyślności. Spełnionych marzeń, tych wielkich i tych małych. Abyście podróżowali z miłością przez życie mirki i mirabelki. #wesolychswiat

7777777777
________77
_______77
______77
_____77
____77
___77
__77
_77

Wielkie słowo


Ciekawostka na dziś:


Brak pomysłu na obiad?
Barszcz świąteczny


PRZYGOTOWANIE - WIDEO
micke - #contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry #cytatnadzis #ciekawo...
  • 40
@kukurydziany @Formbi @MalaGlupiaMiejscowosc01 @PaniczPokerowy @Stalowa_Figura @Rudalke @n1c3 @filipw1 @Pelit @jacobs0n @Daro82 @Feduk @micke @Wejszlo @TomTailor100 @Pjotsze @buczubuczu @Foka9643 @unizony_czlonek @Formbi @Sikorka2017 @wyinwidualizowany @FKSSM @PaniczPokerowy @Kalmuk32 @Tami @Pelit @zlotuwa @Dziesion @bolorollo @n1c3
Witam Was serdecznie! Życzę Wam wszystkiego najlepszego z okazji Świąt Bożego Narodzenia! Zdrowia, zdrowia i jeszcze raz pieniędzy! Bez tego nie ma niczego!
Ode mnie dzisiaj najpiękniejsza moim zdaniem kolęda czy pastorałka.
wynalazekone - @kukurydziany @Formbi @MalaGlupiaMiejscowosc01 @PaniczPokerowy @Stalow...
@micke, @TomTailor100 , @Sikorka2017, @Wejszlo @buczubuczu, @Pjotsze, @Dziesion, @Rudalke, @unizony_czlonek, @bolorollo, @slabehaslo, @MalaGlupiaMiejscowosc01, @wynalazek_one, i reszta ()

Dzieeeeń doooobryyyyy!
Dzisiaj, krótko, zwięźle i na temat. Gotowanie i pomoc w kuchni czas kontynuować, promotorka zrobiła mi mega prezent z inżynierką i będę musiał napisać jeszcze raz 1 rozdział oraz poprawić mega dużo błędów ( ͡
@micke @Poolaq @Dziesion @toodrunktofuck @unizony_czlonek @Formbi @aplered @MalaGlupiaMiejscowosc01 @wynalazek_one @algus

Cześć wszystkim! Pierogi ulepione wczoraj wieczorem więc dzisiaj fajrant! Właśnie wychodzę sobie na spacer popatrzeć jak się moja rodzinna wioska zmieniła przez ostatni rok. Za oknem tylko deszcz, a mnie marzy się żeby napadało śniegu po pas ()

Wszystkiego dobrego dla Was Miruny moje kochane! Dzielcie się opłatkiem, składajcie życzenia, ale od tego roku pamiętajcie też
@kukurydziany @Formbi @MalaGlupiaMiejscowosc01 @PaniczPokerowy @Stalowa_Figura @Rudalke @n1c3 @filipw1 @Pelit @jacobs0n @Daro82 @Feduk @micke @Wejszlo @wynalazek_one: @Pjotsze @buczubuczu @Foka9643 @unizony_czlonek @Formbi @Sikorka2017 @wyinwidualizowany @FKSSM @PaniczPokerowy @Kalmuk32 @Tami @Pelit @zlotuwa @Dziesion @bolorollo @n1c3 @algus

Dzień dobry wszystkim, dzisiaj Wigilia, a wczoraj z rana nowinka, że małżeństwu z mojego towarzystwo urodził się bąbelek () więc wczoraj byłem na pępkowym ( ) Nie
@TomTailor100: @kukurydziany @Formbi @MalaGlupiaMiejscowosc01 @PaniczPokerowy @Stalowa_Figura @Rudalke @n1c3 @filipw1 @Pelit @jacobs0n @Daro82 @Feduk @micke @Wejszlo @wynalazek_one: @buczubuczu @Foka9643 @unizony_czlonek @Formbi @Sikorka2017 @wyinwidualizowany @FKSSM @PaniczPokerowy @Kalmuk32 @Tami @Pelit @zlotuwa @Dziesion @bolorollo @n1c3 @algus Witajcie Drodzy! Wesołych Świąt, dużo zdrowia i radości! :-)

I lecimy ze świątecznymi bonusami :-) Na początek moje ukochane Trans-Siberian Orchestra.
Pjotsze - @TomTailor100: @kukurydziany @Formbi @MalaGlupiaMiejscowosc01 @PaniczPokero...